Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar benden hala pik den sonra bugun 3. Gun hala akintim yogun neden sizce

Kizlar benden hala pik den sonra bugun 3. Gun hala akintim yogun neden sizce
Bana testlerinin üzerine tarih ve saatlerini yazarak atar misin. Ayni günde bir kac tane yapsan da hepsinin uzerine tarih ve saatini yazip atar misin? Ovulasyon testlerini dogru yorumlamak icin istiyorum. Ve şu bilgiyi de vereyim canim yumurtlama akintisi hemen bitmez. 3.4 gun surebilir zaten bu yuzden diyoruz ayda sadece 4 altin gun var diye. Birde akinti adete kadar surer ama her akinti yumurtlama degildir. Vajina sürekli çalışır halde oldugu icin..

Bugünkü ovu testim :)

Ben cumartesi gününü değerlendiremicem ihtimalim düşük mü acaba hatta pazarda riskli

Eklentiler

• 20190412_105232.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 142
  • 20190412_104406.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 147
Bugünkü ovu testim :)

Ben cumartesi gününü değerlendiremicem ihtimalim düşük mü acaba hatta pazarda riskli
Testin pik olmuş gibi duruyor canim ama T cizgisinde hagif daginiklik var. Bugünü degerlendir madem 2 gün olmucak. Ama o iki gunde de ayni saatlerde ovu testi yap canim. Birde bu testini akşama dogru 5 gibi tekrarlayabilir misin pik oldugundan emin olalim. Bugun pik ise 2 gun yapmasan da bugünü muhakkak degerlendir kuzum. Ve pazartesiyi de asla es gecme olur mu.

Merhaba kızlar bu ay bende ovülasyon testine başladım 11. Ve 12. Günler gittikçe koyulaştı sanki bugün 13. Gün daha yapmadım ama ben 4 gibi sıvı alımını bırakıyorum 6 gibi son wc 8 gibide test yapabiliyorum çalıştığım için ama gün ve saatleri düzenli yanlışlık payı olurmu bu saatlerde

Testin negatif canım gorunurdegebelik yok bu testlerde. Adet gününü beklemeni öneriyorum. Sen 11 nisan demistin ama ovulasyon testlerine gore 16 17 nisana geliyor adetin.. bekleyelim olur mu

Testlerin görüntüsünü atar misin

Testin negatif canım gorunurdegebelik yok bu testlerde. Adet gününü beklemeni öneriyorum. Sen 11 nisan demistin ama ovulasyon testlerine gore 16 17 nisana geliyor adetin.. bekleyelim olur mu
Evet canım bende o günleri bekliyorum. Ben yine çok az bir çizgi gördüm ama tabi bu göz yanılmasıda olabilir. Belli oldu zaten bu gecikmenin geç yumurtlamadan olduğu. Sabırsızlıkla o günleri beklicem. Ama yine o güne kadar test yaparım durmam yaptıkça atarım sana

Tamam canim hergun test yapma ornek vereyim 3 gun sonra yap zaten bir haftan kaldi görünürde.. hayirli haberlerini aliriz inşallah.. burda olan tüm arkadaslar da siradan gelir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…