Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk ayın tecrübesizliği diyelim önümüzdeki ay çok daha dikkatli yapicam testleri
Aynen, ben de öyle dikkatli olmayı planlıyorum ama yine de umudumuzu yitirmeyelim belki bu ay olumlu olur sonuçlarımız, olmazsa gelecek aya daha tecrübelendik gerçekten, üstte yeniden tüm testlerimi birleştirip koydum bakmak istersen

Canım sanki 14 u koyulasmis senin 15 inde geri açılmış 14 ü yumurtlama olabilir senin

İnş öyledir çünkü o günü değerlendirdik :)
Genel olarak hepsine bakınca en koyu o gözüküyor bende kendiminkini aynı bu hesapla yaptım kendimce en koyu gün yumurtlama dedim değerlendirdik yani ilginç olanda iki test yapamayan konuşup duruyoruz çok deneyimli biri de çıkıp detaylıca açıklamıyor inşallah hamile kalırız kalırsak valla gülerim halimize testlerden anlamaya anlamaya bebiş geldi deriz

Ahahaha valla haklısın napalım kendimizce yaptık bişiler haziran gebelik bekleyenlere de katılsana ben yazdırdım batımı orda bekleyenlerle bekliyorum, beraber bekleriz

Aselece selamlar canım nasılsın
Geçen sene ilk ovulasyon testimi sen takip etmiştin o zaman gebeydin şimdi doğmuştur bebişin Rabbim hayırlı evlat etsin
Bu topici ilk açtığın zamanlardı beni hatırlar mısın bilmem
Henüz gebelik elde edemedim malesef tabi doktora gittim ocak ayında ama virüse takıldık neyseki bi sorun olmadığını söyledi

Ben bu ay yine ovulasyon yapayım dedim bide sen bakar mısın testlerime rica etsem

16.günde pik oldu bugün 20.gün tekrardan koyu çıktı neden olabilir acaba

Eklentiler

• 20200609_130927.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 56
  • 20200609_125829.jpg
    164,4 KB · Görüntüleme: 57
  • 20200609_125742.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 53
  • 20200605_142910.jpg
    181,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 20200605_142818.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba canim hatirliyorum seni. Bebis dogdu 9 aylik oldu maşallah.. Allah isteyen herkese versin16.17 18 19 20 degerlendirin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…