Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba Aselece bende bu ay ilk kez ovulasyon testi deniyorum fotoğraf ekledim sizce pik sayılır mi bana rengi cok koyu gelmedi yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• 20200511_201838.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba bir şey sormak istiyorum ayın 17 si pik görünüyor benim 18 inde çatlama başlar fakat eşim ayın 18 i nöbetçi o günü değerlendiremiceğim sadece 17 sine kadar olan süreyi ve 19 unu değerlendirme imkanım var çok kaybım olur mu sizce

Merhaba eğer sperm kalitesinde bir sıkıntı yoksa uzun süre canlı kalacağından 17si yeterli olur diye düşünüyorum ama bilmiyorum tabi

Catlamayi gorene kadar teste devam ediniz. Mesela 17 pik ogunu degerlendirdin 18 i test yap catlama olacak mi pik devam edecek mi bakin. Catlama 18 i oldu degrrlendirilmedi 19 20 mutlaka degerlendirilmeli.

Kızlar çatlama olmuş di mi?
Merhaba testlerinizde bir sorun var gibi. Net bir belirme c cizgilerinde dahi görünmüyor test yaparken idrari yeteri kadar cubuklarin aldigindan emin olun. Bu sekilde testler sizi yanıltabilir. Yine de ben eminim diyorsaniz 10 11 12 13 degerlendirilmeli.

Kızlar yardım lütfen. 15 mayısta ovülasyonu yakaladım. Yumurta catlamış mı cünkü tam silikleşme olmadı o yüzden tereddütteyim

Eklentiler

• InShot_20200518_133720990.jpg
    129,7 KB · Görüntüleme: 52
Tekrar pik yapmış testin bence değerlendirin bugünleri iki kez yumurtlama olabilir
Bugünkü testim daha silik cıktı. Yumurta catlamış mı çatlamamış mı anlayamadm. Ne çok ikilemde kaldım ben böyle

Eklentiler

• IMG_20200518_162525.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…