Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• 4F0EC633-CA2E-4851-800E-CA0AD7A55749.png
    370,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 98F70A84-B48C-42FC-9598-90D01C45853A.png
    474,1 KB · Görüntüleme: 26
Ne kadar benzer durumumuz İnşallah bir müjde de senden gelir arkadaşım peki sizdeki sorun neydi?

Ne kadar benzer durumumuz İnşallah bir müjde de senden gelir arkadaşım peki sizdeki sorun neydi?
Insalahhhhh cok saol once cok uzuldm aşilama olamadm diye okdr igne kullandm cnku. Snra vardir bunda da bir hayir dedim normal yolla dewam ettik. Bizde sorun yok sebepsz . Butun testlerim normal esiminde..insallah guzel haberi veriirm bnde

Insalahhhhh cok saol once cok uzuldm aşilama olamadm diye okdr igne kullandm cnku. Snra vardir bunda da bir hayir dedim normal yolla dewam ettik. Bizde sorun yok sebepsz . Butun testlerim normal esiminde..insallah guzel haberi veriirm bnde
Boşuna o kadar iğne vuruldum hormon aldım vücuduma diye çok üzülmüştüm ben de, sonu hayra çıktı elhamdülillah Rabbim kimin ne hayırlı dileği varsa kabul buyursun inşallah tez vakitte

kızlar testim Cumartesi pik oldu pazar çatladı bu iki gün birliktelik oldu ama Pazartesi olmadı sorun olur mu ? Bugün de olması gerekiyor mu

kızlar testim Cumartesi pik oldu pazar çatladı bu iki gün birliktelik oldu ama Pazartesi olmadı sorun olur mu ? Bugün de olması gerekiyor mu
Cumartesi pazar pazartesu sali olmasi gerekir canim. Elinden geleni yap gerisi Allahin takdiri..

Kızlar birşey soracaktım size,ovu testlerinde pik olduğunda 3 4 gün üst üste ilişki yazıyor nerdeyse her yerde,ama ben 2 günde 1 ilişki spermin kendini toplaması açısından daha iyi olacağını biliyorum,size doktorlarınız hergün mü ilişki diyo bu ovu testine göre yoksa 2 güne bir mi? Kafam karıştı

Düzenli iliskide 2 gune 1 hatta 3 gune 1 iliski normal. Ama yumurtlama sirasinda kadin yumurtaluginda fazla sperm bulundurmak adina 4 gun ara vermeden iliski oneriliyor. Böylelikle hamilelik sansi artirilnis oluyor

Düzenli iliskide 2 gune 1 hatta 3 gune 1 iliski normal. Ama yumurtlama sirasinda kadin yumurtaluginda fazla sperm bulundurmak adina 4 gun ara vermeden iliski oneriliyor. Böylelikle hamilelik sansi artirilnis oluyor
İşte ben de üst üste ilişkiye girmek hamilelik şansını düşürüyor diye biliyodum,spermin kendini toplaması,erkeğin yeniden sperm üretmesi hemen olmuyo o yüzden daha kaliteli ve daha çok sperm için 2 güne bir ilişki öneriliyor diye biliyodum ama kafam karıştı şimdi bi doktoruma da sorayım bakalım o ne önerecek.. çok teşekkür ederim

Kızlar 7. Gün dışarda olduğum için sağlıklı şey yapamadım akşam tekrar yaptım ama idrara dik değil yatay koymuştum o da sağlıklı olmadı o günler yoktur diye düşüyorum onun haricisinde 12 gün bitti hala pik yok

Eklentiler

• A378DB2B-9CAD-4145-8082-341E44C64BFD.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 52
Boşuna o kadar iğne vuruldum hormon aldım vücuduma diye çok üzülmüştüm ben de, sonu hayra çıktı elhamdülillah Rabbim kimin ne hayırlı dileği varsa kabul buyursun inşallah tez vakitte
Yarin adet gunum 2 gun once cok cok az lekenenmem oldu ama kesildi. Test yaptm bu sekilde cikti. Inanamiyrm bn hala hamilemiyim acaba .??

Eklentiler

• 20200305_091343.jpg
    26,3 KB · Görüntüleme: 51
Yarin adet gunum 2 gun once cok cok az lekenenmem oldu ama kesildi. Test yaptm bu sekilde cikti. Inanamiyrm bn hala hamilemiyim acaba .??
Kuzucum al bi den başka bir marka test alıp dene ya da kan ver hemen lekelenme olmuş ya ihmal etme yani bu testte var görünüyor ama garanti olsun al bi maalesef yanıltıyormuş

Canim 7. Gun yazan yerde 27.30 da pik yapmis ertesi gun catlamis gorunuyor. Muhtemelen 7. Gun yazan adet basindan ya 14. 15. Gun degil mi? Yumurtlama o arada olmus 7. 8. 9.10. Gunler degerlendirilmeliydi. Yine de testlere devam et bir sure bakalim yeni pik gorecek miyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…