Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonunda MelodiminEsi hamileeee arkadaşlarrrrr. O kadar azimli ve sabırlı ilerledi ki ben şahidim. O yüzden buraya not düşüyorum. Kuzum yeniden hayırlı olsun sağlıcakla kucağına al inşallah. Darısı isteyen herkese olsun

Canımın içi bal Aselecemm gittiğim tüm doktorlar tüp bebek demişken Rabbim verdi müjdemi, dua et benim için olur mu Rabbim herkese nasip etsin inşallah

Hayirli olsn bebeginiz nasil hamile kaldnz acaba ? Tub bebek demisken hamile kaldim demissinz .kendilignden mi oldu ? Allah tamamina erdrsin insalahhh
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤
Tüp bebek raporu için iğneli iki aşılama şarttı. İlk aşılama yı oldum tutmadı. ikincide yumurta geliştirici iğneleri kullandım yalnız yumurta öncesinden kontrolsüz çatlamış o yüzden aşılama iptal oldu. Kendiliğinden tutmuş meğer

Ne kadar güzel bir durum sorunun neydi çok özel degilse

Meraba belim ağrıdıgınin öylesine yaptıgım testler

Eklentiler

• 1BF8F2BA-CE24-45CC-8CDF-2281D6341DA9.jpeg
    26,9 KB · Görüntüleme: 38
Buda bıgün

Eklentiler

• 20DCD9B3-95FB-4F62-B5E3-918EDDFB7D8A.jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 43
Herseyin zamani var demekki cok guzel bi haber bu banada 1 sene oldu deneyeli . Bu ay aşilama yapacaktm bnde ama sendeki durum gbi erken catladi yumurta normal yolla denedik. 4 gn kaldi adetime . Insalah bu sefer tutmustr . Bizim icinde dua edermisn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…