Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonunda MelodiminEsi MelodiminEsi hamileeee arkadaşlarrrrr. O kadar azimli ve sabırlı ilerledi ki ben şahidim. O yüzden buraya not düşüyorum. Kuzum yeniden hayırlı olsun sağlıcakla kucağına al inşallah. Darısı isteyen herkese olsun

Sonunda MelodiminEsi MelodiminEsi hamileeee arkadaşlarrrrr. O kadar azimli ve sabırlı ilerledi ki ben şahidim. O yüzden buraya not düşüyorum. Kuzum yeniden hayırlı olsun sağlıcakla kucağına al inşallah. Darısı isteyen herkese olsun
Canımın içi bal Aselecemm gittiğim tüm doktorlar tüp bebek demişken Rabbim verdi müjdemi, dua et benim için olur mu 🤗🌸 Rabbim herkese nasip etsin inşallah 🙏

Hayirli olsn bebeginiz 🌸🌸 nasil hamile kaldnz acaba ? Tub bebek demisken hamile kaldim demissinz .kendilignden mi oldu ? Allah tamamina erdrsin insalahhh 💕
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤🌸
Tüp bebek raporu için iğneli iki aşılama şarttı. İlk aşılama yı oldum tutmadı. ikincide yumurta geliştirici iğneleri kullandım yalnız yumurta öncesinden kontrolsüz çatlamış o yüzden aşılama iptal oldu. Kendiliğinden tutmuş meğer 🤗

Tüp bebek raporu için iğneli iki aşılama şarttı. İlk aşılama yı oldum tutmadı. ikincide yumurta geliştirici iğneleri kullandım yalnız yumurta öncesinden kontrolsüz çatlamış o yüzden aşılama iptal oldu. Kendiliğinden tutmuş meğer 🤗
Ne kadar güzel bir durum sorunun neydi çok özel degilse 🤗

Meraba belim ağrıdıgınin öylesine yaptıgım testler

Eklentiler

• 1BF8F2BA-CE24-45CC-8CDF-2281D6341DA9.jpeg
    1BF8F2BA-CE24-45CC-8CDF-2281D6341DA9.jpeg
    26,9 KB · Görüntüleme: 38
Buda bıgün

Eklentiler

• 20DCD9B3-95FB-4F62-B5E3-918EDDFB7D8A.jpeg
    20DCD9B3-95FB-4F62-B5E3-918EDDFB7D8A.jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 43
Herseyin zamani var demekki cok guzel bi haber bu 🌸🌸 banada 1 sene oldu deneyeli . Bu ay aşilama yapacaktm bnde ama sendeki durum gbi erken catladi yumurta normal yolla denedik. 4 gn kaldi adetime . Insalah bu sefer tutmustr . Bizim icinde dua edermisn 💕🙏🌸🌸

X