Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Onbeşinci ve onaltıncı günler adetin başından itibaren. Bu ay da kaçırdım aselece test yapmayı da bıraktım. Üzüldüm şuanda
Bir de aselece sabah ilk idrarla yapmıştım sanırım bunları bilmeyerek. Onla alakalı olabilir mi. Çünkü bildiğin adet ağrısı vardı ve akıntım vardı. Yani her ay o dönemlerde aynı şekilde olur.

Ilk idrarla test yaniltir her zaman.. bu ay duzenli iliski yapin canim digrr ay sil bastan teste beraber baslayalim takip edelim

Onbeşinci ve onaltıncı günler adetin başından itibaren. Bu ay da kaçırdım aselece test yapmayı da bıraktım. Üzüldüm şuanda
Bu arada üzülme sakın. Hic bir sey sebepsiz degildir sebebi olan her sey bizi hayra ulastirsin

Pik olmus hayirli olsun canim. Degerlendirin bugunu catalayana kadar teste ve iliskiye devam etmelisjn
cnm telefonum bozzuldu foto atamıyorum bugun daha silikti dün öglen koyuydu akşam catlamıs olaılır mi aksam 4 te sıvı almadan test yaptım pikten daha az koyuydu resım de atamıyorum buaksamıda degerlendırelımmı

Siliklestiyse degerlendir catlamistir canim. 2 gun daha degerlendir bugunden sonra

Merhaba Kızlar ben kendim ovulasyon testlerinde anlıyorum ve 3 yıldır yapıyorum pkoluyum düzenli yumurtlama olmuyor zaten tüp bebek için hazırlık yaptık reglim geldiğinde ilaçlara başlayacağız ama 3 aydır pik görüyorum testlerde değerlendiriyoruz ama ya erken yada geç yada başka sebeplerden olmuyor eşimde ileri hız ve morfoloji düşük o yüzden en mantıklısı catladikdan sonra ilişki burada tecrübeli benim gibi olan arkadaşlar vardır diye yazmak istedim şimdi bu bugünkü testim benim yarın siliklesirse yarın mı sonraki günü mü değerlendirsem? öncesinde olduğunda yumurtlama gerçekleşene kadar yaşamıyor büyük ihtimalle spermler ( yani artık herşeyi açık açık yazıyorum ama artık herşey normal geliyor )

Eklentiler

• IMG_20191109_131217_133.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba. Oncelikle.testiniz pik degil yarin silik olsa bile catlafi diyemeyiz cunku yumurtan olgunlasmadan catlamaz. Net pik gormemiz lazim canim.. bu topik altinda ornekler var ilk basta paylasmistim.inceleyebilirsin. bu arada esinde sperm sayisi da onemli.. ve sperm kalitesi icin keciboynuzu pekmezi ya da kabak cekirdegi tuketebilir

Canım bu aldığım testleri sürekli kullandığım yerden değil başka bir siteden söyledim dikkat etmeyip bir kere daha almistim hep böyle oluyor o siteden aldığımda unutup tekrar söyledim neyse bu testlerde hep orta da bir çizgi olduğu için pik değil gibi duruyor ama ikisi aynı koyulukta neyse yarın da tekrarlayacagim yarın ki testte gore hareket ederim artik eşimde keçi boynuzu pekmezi kullanıyor sayı olarak iyi ama hareket ve morfoloji % desi düşük zaten bu ayda olmazsa Allah izin verirse tüp bebeğe başlayacağız Rabbim bütün isteyenlera sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Canim bence testleri farkli yerden almalisin.. ya da hassas testlerle de bir denemelisin.. belki ovulasyonu kaciriyorsundur bu yuzden.. Rabbim hakkinda hayirlisini versin.. dilerim ki tup bebege gerek kalmaz hemen hamile kalirsin. Hayirli gunler

Dunu say canim.. test resimleri goremedigim icin dedigine gore dun catlamis. Dun ve 2 gun daha degrrlendirilmeli
CNN en üst 16.gun saat 12 de altındaki 16. Gün 4 te d
En altda 17.gun 12 de

Eklentiler

• IMG_20191110_114629.jpg
    191,6 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…