Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bence testleri farkli yerden almalisin.. ya da hassas testlerle de bir denemelisin.. belki ovulasyonu kaciriyorsundur bu yuzden.. Rabbim hakkinda hayirlisini versin.. dilerim ki tup bebege gerek kalmaz hemen hamile kalirsin. Hayirli gunler
Canım yanlışlıkla aldım oradan bı daha almam zaten. amin canım inşallah 🤲 buda bugünün testi az önce yaptım ve yolculuktayiz trenin lavobasinda yaptım artık ovulasyon için yer mekan tanımıyoruz🙈😂 evet dün pik yapmamis bugün yaptı T daha koyu😍🤗 yarına çatlar galiba yarın da bu saatte yaparım inşallah ona göre ilişki düşünüyorum öncesinde olmasın ve hayırlısıyla bu ay sağlıklı ve hayırlı evlatlar olacaksa olsun inşallah ❤️🤲🤗

Eklentiler

• IMG_20191110_122942.jpg
    IMG_20191110_122942.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 30
8
Canım bu aldığım testleri sürekli kullandığım yerden değil başka bir siteden söyledim dikkat etmeyip bir kere daha almistim hep böyle oluyor o siteden aldığımda unutup tekrar söyledim neyse bu testlerde hep orta da bir çizgi olduğu için pik değil gibi duruyor ama ikisi aynı koyulukta neyse yarın da tekrarlayacagim yarın ki testte gore hareket ederim artik eşimde keçi boynuzu pekmezi kullanıyor sayı olarak iyi ama hareket ve morfoloji % desi düşük zaten bu ayda olmazsa Allah izin verirse tüp bebeğe başlayacağız Rabbim bütün isteyenlera sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin 🤲
merhaba canim ya hangi siteden nerden aliyosun testleri bi de hangi marka bi ekran görüntüsü atabilir misin siteden

Canım yanlışlıkla aldım oradan bı daha almam zaten. amin canım inşallah 🤲 buda bugünün testi az önce yaptım ve yolculuktayiz trenin lavobasinda yaptım artık ovulasyon için yer mekan tanımıyoruz🙈😂 evet dün pik yapmamis bugün yaptı T daha koyu😍🤗 yarına çatlar galiba yarın da bu saatte yaparım inşallah ona göre ilişki düşünüyorum öncesinde olmasın ve hayırlısıyla bu ay sağlıklı ve hayırlı evlatlar olacaksa olsun inşallah ❤🤲🤗
Bak canim 12 ile 16 saatleri arasinda testlerin net bilgi verir sana. Evet pik simdi olmuş catlamaya kadar iliskiye ve teste devam hakkinda hayirlisi olsun Saglikli gebelikler olsun isteyen herkese

16 17 degerlendırdık cnm ıkı gunu de degerlendırırsek hayırlısı ıns catlamıstır yarın kontrolde sonra ıkı gunde bıre mı donsem
Bir kac gun dinlenin canim 4 gunden sonra.. daha sonra 2 gune 1 iliskiye devam edersiniz adete kadar. Bu arada 4 gun iliskiden sonra ağır hic bir sey kaldirmamani oneririm.

Bir kac gun dinlenin canim 4 gunden sonra.. daha sonra 2 gune 1 iliskiye devam edersiniz adete kadar. Bu arada 4 gun iliskiden sonra ağır hic bir sey kaldirmamani oneririm.
haklısın cnm dıkkat etmek lazım zatn tırnagımı yarısını kopardım bıde bısey yapamıyorum suan yarın tek ıstedıgım dr catlamıs desın de kıst falan olmasın gerısı allaha kaldı ol derse olur

Bak canim 12 ile 16 saatleri arasinda testlerin net bilgi verir sana. Evet pik simdi olmuş catlamaya kadar iliskiye ve teste devam hakkinda hayirlisi olsun Saglikli gebelikler olsun isteyen herkese
Dün ve bugünkünu 12 ile 16 arasında yaptım canım zaten dikkat ediyorum pik olduğu zamanda günde 2 tane yapıyorum 20-22 arası şuan yoldayım eve gidince bı tane daha yapayım diyorum catlamayi kaçırmamak için yarın da yine 12 den sonra yaparım siliklesip catlayana kadar her gün devam ederim de ilişki işte catlayinca olacak yarın silik görürsem düşünüyorum baklaim canım inşallah isteyen herkese nasıp olsun 🤲

kızrlar moralım cok bozuk yumurtam catlamamı ovulasyon testı de yaalan soyluyor bana 26mm olmus dr ıgne verdı vurdurdum ama benım ıcın cocuk konusu bıttı cok buyuk yumurta dollenıcenı sanmıyorum artık

kızrlar moralım cok bozuk yumurtam catlamamı ovulasyon testı de yaalan soyluyor bana 26mm olmus dr ıgne verdı vurdurdum ama benım ıcın cocuk konusu bıttı cok buyuk yumurta dollenıcenı sanmıyorum artık
Canim moralini bozma lütfen. Imkansiz sandigimiz seylerin icinde degil mi.mucize??? Sorsana kelebege kozalakta tırtıl halini.hatirliyormu? Nerden biliyorsun sinanmadigini?? Bak en yakin ornegini vereyim.abimle eşinin 20 sene çocukları olmadi. Kac tüp bebek denediler olmadi kac yere gittiler olmadi. Sonra olmayacak dedikleri anda kendiliginden oldu bir erkek evlatlari. Ve bu cocuk 8 aylikken yengem 2. Ye hamile kaldi o da erkek ve dogum yapti benden.1 ay önce. Imkansizlik icinde bogulmaz umudunu kaybetme pes etme. Rabbimden iyi kimse bilmez gelecegi..

Canim moralini bozma lütfen. Imkansiz sandigimiz seylerin icinde degil mi.mucize??? Sorsana kelebege kozalakta tırtıl halini.hatirliyormu? Nerden biliyorsun sinanmadigini?? Bak en yakin ornegini vereyim.abimle eşinin 20 sene çocukları olmadi. Kac tüp bebek denediler olmadi kac yere gittiler olmadi. Sonra olmayacak dedikleri anda kendiliginden oldu bir erkek evlatlari. Ve bu cocuk 8 aylikken yengem 2. Ye hamile kaldi o da erkek ve dogum yapti benden.1 ay önce. Imkansizlik icinde bogulmaz umudunu kaybetme pes etme. Rabbimden iyi kimse bilmez gelecegi..
haklısın cnm bende 9 sene sonra olmusum ma teste rgmen nasıl catlamıyor bu yumurtaa 26mm yumurta tutmaz dıyolar ıgnemı vuruldm cok agladım ıkı saattır varya allahım acılarımı dındırsın artık ercekten cok kotu haldeyım

haklısın cnm bende 9 sene sonra olmusum ma teste rgmen nasıl catlamıyor bu yumurtaa 26mm yumurta tutmaz dıyolar ıgnemı vuruldm cok agladım ıkı saattır varya allahım acılarımı dındırsın artık ercekten cok kotu haldeyım
Hic kötü olma. Hic de ağlama. Bak bir doktorun dedigine inandigindan daha fazlasini Rabbime.inanarak goster ben bilmem.el bilmez Rabbim sen bilirsin de. Nolur bak imkansizlik var diye kalbine suphe düşürme. Tamam 26 mm yumurta var doktor çatlamadı dedi vurdu igneyi. Sende inancini kaybettin ne degisti hayatinda?? Daha kötü oldu çünkü kalbine pus düştü. Nerden biliyorsun catlayan yumurtanin olmadığını bir tane mi yumurtluyoruz biz?? Ah canım vay canim.. iliskiye devam et lütfen inancini kaybetmeyerek severek isteyerek mutlu olarak yap bu işi. Dualarimdasin

Hic kötü olma. Hic de ağlama. Bak bir doktorun dedigine inandigindan daha fazlasini Rabbime.inanarak goster ben bilmem.el bilmez Rabbim sen bilirsin de. Nolur bak imkansizlik var diye kalbine suphe düşürme. Tamam 26 mm yumurta var doktor çatlamadı dedi vurdu igneyi. Sende inancini kaybettin ne degisti hayatinda?? Daha kötü oldu çünkü kalbine pus düştü. Nerden biliyorsun catlayan yumurtanin olmadığını bir tane mi yumurtluyoruz biz?? Ah canım vay canim.. iliskiye devam et lütfen inancini kaybetmeyerek severek isteyerek mutlu olarak yap bu işi. Dualarimdasin
hep buay yumurta takıbıne gıttım kuzum sagda bıtane vardı hep aynu yumurta o testlere gore nasıl catlamadı bıdaha lh testı ypmıcam zaten kıste donusmesın en azıdan heray basa sarmaktan yoruldum sureklı farklı sorunlarım cııkıyor sımdıde yumurtm catlamıor

hep buay yumurta takıbıne gıttım kuzum sagda bıtane vardı hep aynu yumurta o testlere gore nasıl catlamadı bıdaha lh testı ypmıcam zaten kıste donusmesın en azıdan heray basa sarmaktan yoruldum sureklı farklı sorunlarım cııkıyor sımdıde yumurtm catlamıor
Tamam ovu takibi yapma. Akışına birak kuzum. Ama mutlu ol umutlu ol inancli ol.. sakin sakin severek ilerle bakalim bu yolda. Belki hayırlısı boyledir. Hamileligin olsunda kendilihginden.olsun insallah.

Tamam ovu takibi yapma. Akışına birak kuzum. Ama mutlu ol umutlu ol inancli ol.. sakin sakin severek ilerle bakalim bu yolda. Belki hayırlısı boyledir. Hamileligin olsunda kendilihginden.olsun insallah.
bu ay sadece takıp yapalım dedık oda olmadı catlamadı kendı kendıne cnm dr a dedım o hormon salgılanıyor catlatamıyor olabıkırmı evet dedı baska dr a gıdıp hormon vermeyı dusunuyorum en azından kıst olmaz ıns da sıkıntı yasamam bır ay kaybetmem dogum gunum zehır olcak bana 21 kasımda vucut duzenım bozuluyor bır sıkıntım varsa tedavı edılsı en azından

bu ay sadece takıp yapalım dedık oda olmadı catlamadı kendı kendıne cnm dr a dedım o hormon salgılanıyor catlatamıyor olabıkırmı evet dedı baska dr a gıdıp hormon vermeyı dusunuyorum en azından kıst olmaz ıns da sıkıntı yasamam bır ay kaybetmem dogum gunum zehır olcak bana 21 kasımda vucut duzenım bozuluyor bır sıkıntım varsa tedavı edılsı en azından
Tamam canim. Canını sıkma olacak insallah ve olmadigi gunler agladigina uzuleceksin keske uzmeseymisim vakti bu zamanmis diyeceksin. Ki insallah en kisa surede rabbim bu cumleyi dedirtir sana.. guzellikler seninle olsun

Aselece canim ovulasyon testinde t ve c ayni koyulukta gördüm ama t c den daha koyu olmadi. Yani ayni koyulukta olduktan sonra t daha koyu olmamali miydi gittikçe açıldı neden olabilir bu

Aselece canim ovulasyon testinde t ve c ayni koyulukta gördüm ama t c den daha koyu olmadi. Yani ayni koyulukta olduktan sonra t daha koyu olmamali miydi gittikçe açıldı neden olabilir bu
Testlerine bakabilir miyim canim

X