Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum Aselece Aselece 12 de dr a gıttım 15.gunum 16.5cm yumurta var dedı 4 te de ovu yaptım pik mı yumurta catlama sevıyesındemı kı kafam karıstı
Canim son testin pike cok yakin degerlendir mutlaka. Yarin da saat 4 te test yap bakalim plan cizelim. Dollenmeyi kafana takma dollenme degisir bilemezsin yeterki dollenme olsun

vala ben pik mik göremiyorum, karnım şişti kasıklarım ağrıyor ovulasyon dönemi gibi ama testte çizgi git gide silikleşiyor, testi yapmasam en azından moralim bozulmaz.
Canim 12. Gun normal bu sekilde olmasi duzenli adet gorenlerin 14. Yada 16. Gunler pik gorebilir. Diger duzensiz adet olanlarin pik gunleri değişir. Bu yuzden bir silik bir net çizgi cikabilir cunku vucutta lh devamli vardir. Onemli olan ovulasyonu yakalamak.yani piki yakalamak. Yani T cizgisi C cizgisinden daha net olana kadar teste devam etmelisin sabirla. Moralini hic bozma daha pik icin erken kimisi 14. Gun kimisi 16. Gun kimisi 20. Gun bile pik gorebiliyor. Bence sabirla test devam etmelisin ki pisman olmayacaksin inan bana

Canim 12. Gun normal bu sekilde olmasi duzenli adet gorenlerin 14. Yada 16. Gunler pik gorebilir. Diger duzensiz adet olanlarin pik gunleri değişir. Bu yuzden bir silik bir net çizgi cikabilir cunku vucutta lh devamli vardir. Onemli olan ovulasyonu yakalamak.yani piki yakalamak. Yani T cizgisi C cizgisinden daha net olana kadar teste devam etmelisin sabirla. Moralini hic bozma daha pik icin erken kimisi 14. Gun kimisi 16. Gun kimisi 20. Gun bile pik gorebiliyor. Bence sabirla test devam etmelisin ki pisman olmayacaksin inan bana
12. gün değil aslında aselece 16. güne denk geliyor. bugün de çok karnım ağrıyor, teste devam edeyim bakalım.

Kizlar merhaba siteye giriyorum bildiri gormeyince cikiyorum.simdi yorumlari cevapladim. Yorumunu kacirdigim arkadaslar var ise kusurum affola. Yorumunu kacirdigim.arkadaslar ozelden.mesaj yazsin. Herkese selam ve dua ile...

Canim son testin pike cok yakin degerlendir mutlaka. Yarin da saat 4 te test yap bakalim plan cizelim. Dollenmeyi kafana takma dollenme degisir bilemezsin yeterki dollenme olsun
Buaksam yada yarın sabah yapcm Cumartesi gece gelıcek esım cnm en azından yakın tarıhte ıcerde sperm olsun kı Cumartesi aksam 10 11 gıbı gece gelıyor esım yumurtlama kacarmı acaba kafammkarısyo

12. gün değil aslında aselece 16. güne denk geliyor. bugün de çok karnım ağrıyor, teste devam edeyim bakalım.
Egrr ovu testin var ise aksam 8 de test yapip atar misin bana bakalim test durumuna.. ve yine de teste devam et mutlaka piki goreceksin ki zaten cok yakin duruyor

Buaksam yada yarın sabah yapcm Cumartesi gece gelıcek esım cnm en azından yakın tarıhte ıcerde sperm olsun kı Cumartesi aksam 10 11 gıbı gece gelıyor esım yumurtlama kacarmı acaba kafammkarısyo
Canim testlerine bakarak anlayabiliriz teste devam et bakalim takip edelim pik durumunu..

Canim 3unden sonra test yaptin mi tam pik olacakmis sonraki testlerde sanki. Umarim devam etmissindir pike cok yakin ama pik degil testler
Hadi ya bende pik sandım. Ona göre birliktelik olmuştu ertesi testim bu . Sence nasıl aselece ?

Eklentiler

• IMG_20191104_114457.jpg
    IMG_20191104_114457.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 20
Canim giriyorum bildiri gelmeyince çıkıyorum. Yazdiklarinizin bildirisi bana gelmedi yeni gordum mesajlari
Aselece yardım eder misin. İki üçü pik sandım ona göre ilişki oldu. Ama o günler hem karın ağrısı hem akıntı da olmuştu

Eklentiler

• IMG_20191107_203503.jpg
    IMG_20191107_203503.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 37
Aselece yardım eder misin. İki üçü pik sandım ona göre ilişki oldu. Ama o günler hem karın ağrısı hem akıntı da olmuştu
Geldim kuzum oğlanı ancak uyuttum. 2 ve 3. Testlerin pik gorunmuyor canim o testlerin adetin basindan kacinci gunler

Kızlar bugunku testım

Eklentiler

• 42B2E5A3-ECF6-426F-AEB6-E54E05A4F257.jpeg
    42B2E5A3-ECF6-426F-AEB6-E54E05A4F257.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 34
X