Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün 4. Gunum çatlamış mi yumurta ne yapayım 3 gündür ilişkiye devam ettim

Eklentiler

• inCollage_20191024_125639261.jpg
    inCollage_20191024_125639261.jpg
    101,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20191024_130016.jpg
    IMG_20191024_130016.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 28
Kizlar hamileyim 15 lerde şu an yarindan sonra 2 katına cikip cikmadigina baktiracam tekrar test yaptirip

HAYIRLI UĞURLU OLSUN :) bilerek mi gittiniz kan vermeye belirti yaşadınız mı
Testte silik çıkmıştı 3 4 gün once 7 gün gecikme oldu bugunle beraber. Adet olcak gibi karnım guruldayip durdu hergun sık idrar yasiyorum. Göğüslerim hassaslasti afedersiniz gaz sorunu yasiyodum hala da ayni

HAYIRLI UĞURLU OLSUN :) bilerek mi gittiniz kan vermeye belirti yaşadınız mı
Bir de normalde cok duygusal bir insanim birisi yanimda gaz kacirsa oturur aglarim ama 1 2 haftadir o kadar sorun yaşadım ki haykirarak aglamam lazim ama yok bir damla yas düşmedi gözümden. Üstüne yanimda ağlayanı azarladim 🤣🤣🤣

Hanimlar merhaba bi sorum olacak size. Ozellikle Aselece Aselece sana. Fotografini aksam atabilecegim ama merak ettim sorayim dedim. Eylul ayinda kimyasal gecirdim bu ay tekrar testlere basladim. Adetin 10.gun yapmaya basladim 13.ve 14. gun t cizgisi tam koyulasmadi esitti cizgiler bugun de yani 15.gun tamamen silinmis. Yumurtlama oldu mu olmadi mi anlamadim acikcasi. Ya da kimyasalin bi etkisi midir bu bilen var mi ? Ihtimal var mi yani denesek ?

Hanimlar merhaba bi sorum olacak size. Ozellikle Aselece Aselece sana. Fotografini aksam atabilecegim ama merak ettim sorayim dedim. Eylul ayinda kimyasal gecirdim bu ay tekrar testlere basladim. Adetin 10.gun yapmaya basladim 13.ve 14. gun t cizgisi tam koyulasmadi esitti cizgiler bugun de yani 15.gun tamamen silinmis. Yumurtlama oldu mu olmadi mi anlamadim acikcasi. Ya da kimyasalin bi etkisi midir bu bilen var mi ? Ihtimal var mi yani denesek ?
Pik demek ya cizgiler esit yada t cizgisini c den koyu demek yani yumurylamissin anlattigina gore canim. Pik olan gun silik olan gun ve 2 gun daha iliski olmali

Pik demek ya cizgiler esit yada t cizgisini c den koyu demek yani yumurylamissin anlattigina gore canim. Pik olan gun silik olan gun ve 2 gun daha iliski olmali
Ben yine de sana aksam gondereyim bakarsin degil mi musait olunca. Diger aylardan biliyorum cunku kopkoyu oluyodu belirgin bu garip geldi acikcasi.

Canin bunlarda pik gorunmuyor esitlik de gorunmuyor ki

Canin bunlarda pik gorunmuyor esitlik de gorunmuyor ki
Aselece canım fikrine ihtiyacım var 🌸
Soğan kürüne başladım yalnız 15 gün uygulayın diyor Saraçoğlu sitesinde. 15 gün uygularsam benim ovulasyon gününe hatta 5-6 gün sonrasına da denk geliyor. Bebeğin tutunmasi için sorun olmaz mı bu?

Aselece canım fikrine ihtiyacım var 🌸
Soğan kürüne başladım yalnız 15 gün uygulayın diyor Saraçoğlu sitesinde. 15 gün uygularsam benim ovulasyon gününe hatta 5-6 gün sonrasına da denk geliyor. Bebeğin tutunmasi için sorun olmaz mı bu?
Canım merhabalar. Soğan kürünü bende baya denedim bence çok mucizevi bişy di şahsen bana göre bende herseyimin temizlemişti her neyse. Adetin 2 günü başlayıp yumurtlama gününde bırakıyorsun eğer ki gebelik oluşursa bazılarında düşüşe neden olabiliyormuş yani mantıklı geliyor çünkü rahimde ne var ne yok attığı için bebeğinde zarar vermesi olası bir durum.

Canım merhabalar. Soğan kürünü bende baya denedim bence çok mucizevi bişy di şahsen bana göre bende herseyimin temizlemişti her neyse. Adetin 2 günü başlayıp yumurtlama gününde bırakıyorsun eğer ki gebelik oluşursa bazılarında düşüşe neden olabiliyormuş yani mantıklı geliyor çünkü rahimde ne var ne yok attığı için bebeğinde zarar vermesi olası bir durum.
Öyle yaparsam da benim 7-8 gün anca ediyor işe yarar mı acaba? Yoksa bu ay 15 gün yapıp diğer ayda mı umutlanayim bilemedim. Oldu ki bebek oldu düşerse de bundan sebep üzülürüm hoş hemen olacağını da zannetmiyorum ama 🙆

X