Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bata 9 kala heycanla bekliyorum bugünlerde belirti yaşayanlar veya yaşayanlardan duyanlar var mı ki bende uyku var ve hiç sevmediğim muzu bianda elime aldm yedim :) eger hamiş kalırsam bunlar belirtiymiş dicem allahım bana bunu dedirt inşallah

Ayy ins hayırlı haberi alırım ya bana cok iyi gelecek eşime cok iyi gelecek bu haber. Yarin sabah yapayim bi tane de test olmazsa. O kadar cok istiyoruz ki cok iyi gelecek bize. Aselece

Merhaba az önce kan verdim beta 43.87 çıktı dün bat günüydü yani 1 gün gecikme ama martbayinda kimyasal yaşadım o yüzden sevinemiyorum çarşamba tekrar kan verip doktora gidicem sizce tekrarlar mi yine kimyasal olurmu

Ayy ins hayırlı haberi alırım ya bana cok iyi gelecek eşime cok iyi gelecek bu haber. Yarin sabah yapayim bi tane de test olmazsa. O kadar cok istiyoruz ki cok iyi gelecek bize. Aselece
Insallah canim onemli olan kan testi ile onaylaman ve takibini yapman.. hadi hayirli olsun

Hayirli olsun canim. Kimyasal gebeligin suregelimi olabilir de olmayabilir de. Her hamile kalisinizda kimyasal olacak diye sart yoktur. Kimyasal gebelikle ilgili konu acmistim orayi okursan rahatlayacagini düşünüyorum. Rabbim hayirlisini versin

Günaydın arkadaşlar şimdi test yaptim bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_20191022_065555.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 62
Ayy cok teşekkür ederim ya hala inanamiyorum. Umarim kimyasal falan değildir. Dün de böyleydi acaba ne zamana koyulasir

Ayy cok teşekkür ederim ya hala inanamiyorum. Umarim kimyasal falan değildir. Dün de böyleydi acaba ne zamana koyulasir
Canim en kesini kan tahliliyle takip yapman
Insallah kimyasal degildir .bebişinle saglikla gelisirrrr
Bende cok istiyorum bebek bnm icinde dua et cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…