Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tmm canim
Adetin kacinci gunu piki goedun kac gun surdu acaba

Benim her ay pik günleri değişiyor canım
Bu ay 16 ve 17.günde pik oldu 18.günün akşamında çatladı
Benim pikler hep 2 gün sürüyor 3.gün silikleşiyor. Geçen ayda da mesela 19 ve 20'de pik olmuştu

20191007_224925.jpg
kizlar sanırım bu ay yumurtladim kac aydır bu çizgiyi gormuyodum baya mutlu oldum
Dün ilişki oldu bu gece de zor eşim grip yarin olsa olurmu acaba😅😅 sipariş gibi oldu

Sakın strese girme canım sütünü etkiler
Sen yemene dikkat et illaki kilo alacak hem birkaç gün alamadı diye üzülme 1 ay sonra kontrolde ne kadar aldığı belli olur
Tahin helva yoğurt yumurta et kayısı hurma ceviz kaşar peyniri yeşillikler baklagiller bunları düzenli tüket bak nasıl kilo alıyor
Insallah canim hakkimizda hayirlisi artik evimizdeyiz ya yeter bana

Eki Görüntüle 2543246 kizlar sanırım bu ay yumurtladim kac aydır bu çizgiyi gormuyodum baya mutlu oldum
Dün ilişki oldu bu gece de zor eşim grip yarin olsa olurmu acaba😅😅 sipariş gibi oldu
14. Gunu degerlendir.canim catlamayi gorene kadar teste devam et. Catlamaya kadar da iliski devam etmeli. Catlamadan sonra 2 gun daha iliski olmalı

Aselece Aselece çok heyecanlıyım kuzum ya sabah ilişki oldu şimdi test yaptım ve pik gördüm klomen kullanmıştım sağda bir yumurtam vardı inşallah tutar nolur dua edin bana

Eklentiler

• 2D6F5F05-7FC8-497D-8FC5-46BE5AAB9A40.jpeg
    2D6F5F05-7FC8-497D-8FC5-46BE5AAB9A40.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 53
Bu sefer var gibi çatlama demi kızlar ?

Eklentiler

• D8040FF1-4BB4-47B0-A14C-E30A73EF75DF.jpeg
    D8040FF1-4BB4-47B0-A14C-E30A73EF75DF.jpeg
    166,7 KB · Görüntüleme: 51
Aselece Aselece çok heyecanlıyım kuzum ya sabah ilişki oldu şimdi test yaptım ve pik gördüm klomen kullanmıştım sağda bir yumurtam vardı inşallah tutar nolur dua edin bana
Catlamayi görene kadar teste ve iliskiye devam canim. Catlama gunu ve 2 gun daha iliski yapıyorsun Rabbim yardimciniz olsun dualar kabul olur insallah hepunizden gebelik haberi aliriz bu ay..

X