Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
34.haftada neden kaybettınız ozel degılse benımde 20 haftalık kaybım var
Kordon.. ama gelisme geriligi vardi ondan suphelenip test istedi dr allahtan. Gecen ayda 1 kimyasal gecirdim ama hicbirini yuzde yuz pihtilasmaya baglayamayiz dedi. Tabii ki hamile kalirsam tedavi baslanacak.

Valla cnm ben bıkac drlamgorustum sımdıden kan sulandırıcı kullanıyorum sen baska drlarka da gorus derım hıc vermeyen gormedım ama benım 4g/5g genınde bırde ct6637 mı oyle bır genımde vardı ben 6 7 aydır hamıle kalamadım ıste dr klomenle basladı tedavıye bakalım sız normal denıyosunuz sanırım

Benim daha belli değil genetik sonucum. 24ünde eşimle randevumuz var o zaman belli olacak

Kızlar ya dr dedıkı senın yumurtalar catlama sevıyesıne gelmıs ıgne ıcın gec kalmısız 3 4 tane yumırta var dedı 3,5 cm dedı dedım yumurtamı yok o catlıcak ıcınden yumurtalar cıkıcak dedı yanı cogul gebelıkte olabılır catlamayıp kostte olabılır dedı anlamadım ben hamıle kalma ıhtımalım varmo sımdı ovulasyon yaptım sımdı boyle cıktı akıl verın kutfen

Eklentiler

• 4EE55BF4-0916-40E0-B79A-951D250960B7.jpeg
    189,1 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar 13.gunum dr dan geldm klomen kullandım buyumus yumurtalar catlatma ıgnesınverenem kendı cqtlıcak dedı 3 4 tane yumurtam var ovu yaptım sımdı bu cıktı

Eklentiler

• A309F8A1-92D1-4DE6-8570-773A3F41B9A9.jpeg
    189,1 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar 13.gunum dr dan geldm klomen kullandım buyumus yumurtalar catlatma ıgnesınverenem kendı cqtlıcak dedı 3 4 tane yumurtam var ovu yaptım sımdı bu cıktı
Yumurtların mı 3.5 cm olmuş canım.eğer öyleyse ve çatlama durumundaysa ni sıkıntı bar.çünkü ben tüp bebek tedabisinde en az 18 olması bekleniyor diye dr.dan duymuştum.

Yumurtların mı 3.5 cm olmuş canım.eğer öyleyse ve çatlama durumundaysa ni sıkıntı bar.çünkü ben tüp bebek tedabisinde en az 18 olması bekleniyor diye dr.dan duymuştum.
Bence kese yumurtaları tasıyan yer 3,5 cm uc yumurta hanı artık catlamaz derdı sevıyeye gelmıs cogul gebelık bıle olabılır dedı cnm dun ovu testım sılıktı bugun koyu

Kuzum devam et bakalım testte de çatlama görünecek mi? Nasıl oluyor da hem geç kalınmış diyor hem çatlamayıp kiste dönüşebilir diyor anlamadım doğrusu

Bence kese yumurtaları tasıyan yer 3,5 cm uc yumurta hanı artık catlamaz derdı sevıyeye gelmıs cogul gebelık bıle olabılır dedı cnm dun ovu testım sılıktı bugun koyu
Artık çatlamaz diyor ama çoğul gebelik olabilir diyor çatlamazsa gebelik nasıl olacak ben anlayamadım kuzucum

Hımm çoğul gebelik olursa müthiş bişey olur ya.bilmiyorum iki istermisiniz ama inş.allah gönlünüze göre verir

Artık çatlamaz diyor ama çoğul gebelik olabilir diyor çatlamazsa gebelik nasıl olacak ben anlayamadım kuzucum
Yok catlayabılırde catlamayabıkırde dıyor ıgne ıcın gec kalmısız artık catlama sevıyesınde oldugu ıcın ıgnenın etkısı olmaz dedı cnm catlarsa cogul da olabılır catlamazsa kıst olur dıyor

Hımm çoğul gebelik olursa müthiş bişey olur ya.bilmiyorum iki istermisiniz ama inş.allah gönlünüze göre verir
Cok ısterım ama rahımmagzı yetmezlıgım var 1 taneyı tasıyamadım kı 20.haftada dogum yaptım allahım verıp tasımamı saglıcaksa saglıkla dogup yasıcaklarsa olur ondan gelene ragzıyım

Kız o zaman ne üzülüyosun çatlayacak o inşAllah lütfen güzel düşün

Kız o zaman ne üzülüyosun çatlayacak o inşAllah lütfen güzel düşün
Valla uc yumurta da tek tek 3,5 cm olsa dr demezmıydı tehlıkelı dıye yumurtalıgın ıcınde anlamadım valla ben hamılelık ılihtımalınnvar dedı yoksa bu yumurta cok buyuk bebek tutmaz demezmıydı

Valla uc yumurta da tek tek 3,5 cm olsa dr demezmıydı tehlıkelı dıye yumurtalıgın ıcınde anlamadım valla ben hamılelık ılihtımalınnvar dedı yoksa bu yumurta cok buyuk bebek tutmaz demezmıydı
Doktor da çok anlamamış mı acaba karışık konuşmuş kuzum bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…