Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
buarada bir arkadasım senın markayı kullanmıs o da çok memnun kaldıgını soyledıydı 2.denemede kalmıs nasip tabi ne dıyeyım
Tabi ki nasip bu işler,ben tedbirimi alayım da takdir Allahın.Ben tam randıman alamadım gibi laboquickten,o yüzden bu ay da tutmazsa senin markadan alacağım.Teşekkür ederim canım ❤

Aselece arım balım peteğim normal döngüye göre (28 gün) yarın bat günüm. Ama bu ay 19. günümde pik oldu. Şu durumda regl ne zaman gelmeli? Yumurtlama dönemindeki gibi akıntım var ama çok hafif. Kasık batması var bel ağrısı var diye belirti yazanların ağzına kürekle çarpasım var

Merhaba, geçen ay kimyasal yaşadığım için günlerim karıştı. Dün ilk ovülasyon testimi yaptığımda iki çizgi koyuluğu eşit idi. Bir önceki gün test yapmadığıma pişman oldum, geç kalmış sayılır mıyım sizce?

Bugün yaptın mı test?

Bugün yaptın mı test?
Evet bugün yaptım ve dünkü den koyu çıktı. Yani t çizgisi c çizgisinden daha koyu. Daha da çok şaşırdım çünkü geçen ay yaptığım testte yumurtlama günü iki çizgi eşit olmuştu, daha koyu olduğunu hiç görmemiştim. Acaba bu ay daha sağlıklı bir yumurtlama olduğunu işaret ediyor olabilir mi bu durum? Akıntım da her zamankinden fazlaca.

Biri yorumlayabilir mi

Eklentiler

• 54FE5977-D7F9-4991-AB55-DAA3A7A0B184.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 35
Hangı genlerınde var bende ıkı gende var pıhtılasma

O zaman bugünü değerlendir mutlakaaa

Ben kullanıyorum ıkı genımde var kullansan bence ıyı olur bır dr a sor ama genede sana coraspın yetme belkı kac genınde hangılerınde var bılmıyorum

34.haftada neden kaybettınız ozel degılse benımde 20 haftalık kaybım var

Kizlarrr koyu olan dun geceki testim acik olan simdiki yaptigim? Sizce bu ne demek

Eklentiler

• 80ECEB00-D1BC-48A2-BF6E-82A93095055A.jpeg
    48 KB · Görüntüleme: 29
  • 739DCD72-3B95-4CC5-9276-98096D558321.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 25
Ben kullanıyorum ıkı genımde var kullansan bence ıyı olur bır dr a sor ama genede sana coraspın yetme belkı kac genınde hangılerınde var bılmıyorum
Benimde 2 genimde var ama doktor öncesinde önermiyor herhangi bi kan sulandirici. Ki zaten hamile kalmada sorun yok. Yine de herkesin kendi saglik durumu kapsaminda kendi tedavisi farklidir tabii ki. Pihtilasma yuzunden kayiplar genellikle 2. Ve 3. Trimester de olur diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…