Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bu ne demek

Eklentiler

• 6F9ED4FF-542D-4699-AE6A-1CFD82DF2BB1.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 44
Adet bitimi teste başla yymurtlamayi yakalyinca doktora gider catlatma ignesi vurdurursun canim

Kizlar bu ne demek
Adetinin kaçıncı günü bugun? Ve testleri 12 ile 16 saatleri arasinda yada aksam 8 ile 10 arasinda yaparsan net sonuc alirsin. Bu testinde yumurtlama henuz yok canim. 2 saat onceden sivi alimini birakman gerekir. Bilginde olsun. Testlere duzenli devam etmelisin

Kızlar banada yardımcı olabilirmisiniz yumurtlama yakınmı acaba ve cok erken degilmi adetlerim duzensizdi son 2 aydir 32 gunde olmaya basladi yani duzene girdi ama 7. Gune gore erken degilmi acaba testi yanlismi yaptim ben saati falan varmis cunki

Eklentiler

• 20190914_184301.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 39
Daha pik olmamis. Testi 12 ile 16 arasinda yapmalisin. Iki saat onceden sivi alimini birakmalisin

Kızlar merhaba. Kaç gündür yazayım diyorum ancak kendimi toparladım. Adet olunca tekrar doktoruma gittim kan vermek için. Öncesinde pıhtılaşma testi için kan vermiştim sonucu çıkmış onu aldım. Anladığım kadarıyla kan pıhtılaşması var bende. Üç kimyasal düşüğün neden olduğu ortaya çıktı tam sonucu 24 eylülde çıkacak genetik bölümden sonra doktorum yol çizecek bana. Size de demek istediğim üst üste kimyasal düşük yaşıyorsanız ihmal etmeden bir araştırma hastanesine yada tıp fakültesine gitmeniz. Keşke daha önce gitseydim belki şimdi karnımda yavrum olurdu. Aselece sana sormak istediğim bişey var. 24üne kadar doğurgan döneme girmiş oluyorum bu ayı kaçırmak istemiyorum kendimce koraspirin kullansam bir zararı olur mu?

Hayır canim doktor kontrolü dışında hic bir sey yapma. Zaten gebe kaldığında kalp atisi ile sana igne baslanacak doğuma kadar kullanacaksin dogumdan sonra 1 ay daha kullanacaksin. Sabret kendince tedavi uygulama guzelce doktor tavsiyesi ile hareket etmelisin. Gebe kaldiginda riskli gebelik bolumune yonlendirilmen gerekecek. Orda guzel takip altinda olacaksin zaten. Ama bunlarin hepsinden once doktor tavsiyesi ile birlikte yumurtlama donemi iliskilerini de tamamlayip gebe kalmaya bak. Sonra Allahin izniyle gelecek. Bunun icin üzülme sakın nasil ki kimyasal da senden kaynaklanan sorun degilse pihtilasma da ayni şekilde

Benim testlerime de bakabilir misiniz üç kez yaptım onlarda da hiç pik olmadan silikleşti nasıl oluyor bu

Eklentiler

• 9C1F77D9-6501-41FE-AFD6-5C2B8AE5AD61.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 34
Yok canım testlerim Cuma günü geldi o yüzden bi de erken yumurtlamam herhalde o kadar erken adetim 5 gün sürüyor
Olsun erken yumurtlayanlar da senin gibi düşünüyordu. Ama erken yumurtladilar. Testlere devam et bakalim pik görünmüyor canim. Her ihtinale karsi duzenli iliski olmali.

Dun yapmistim hic cizgi yoktu bugun silik gibi cizgi var anlami ne arkadaslar fotografta belli mi bilmiyorum

Eklentiler

• 403ACDC4-FCA9-47DC-8258-E6DBB2EA143B.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 38
Çok teşekkür ederim Aselece o zaman ben adet bitimi hemen ovulasyona başlayayım 24ünde doktor ne derse o şekilde ilerlerim. Dualarını eksik etme lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…