Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece oğluşuna hangi ismi koyacaksın?
Doğuma çok az kaldı heyecan varmı çok
Büyük buluşma
Ismini babası koyacak erkek doğduğu icin daha demedi bir şey. kız olsaydi ben koyacaktım ayy sorma heyecan korku panik hepsi var. Cok karışık duygular Rabbim isteyen herkese versin dogumdan önce de hepinize dua edecem hep aklimdasiniz

Ayy Allah razı olsun canım benim
Rabbim doğumunu kolaylaştırsın inşaÂllah bir avazda oğlunu kucağına alırsın
Korku elbet oluyor doğum nasıl başlayacak sancılar nasıl olacak vs... herşey akla geliyor ama olumlu düşün bir rüya gibi o an inşÂllah geçecek ve oğluna kavuşacaksın
Zaten o kavuşma özlemi herşeyi bastırıyor
İki isim koyacaksanız bari birini sen koyaydın en büyük senin hakkın sonuçta ama öyle anlaştıysanız tabiki sizin kararınız

Inan ne ismi ne cismine bakiyorum. Allah nasip etsin kucağıma alayim sağ salim o bana dünyalara bedel. Ha ahmet ha ali hepsi bir boncuk olacak tanimak icin. Ama bebeğim oğlum canimdan bir parça olacak hep. Bakalim daha cok korku var ama nasil sonuçlanacak bilmiyorum. Rabbim bütün isteyene versin. Bütün hamileleri de kurtarsin saglicakla kimseyi yari yolda birakmasin.

Merhaba canim 10 eylul yumurtlama 11 eylul catlama ve catlama 2 gun surmus sen 10 11 12 13 14 eylulu ara vermeden degerlendirmen gerekir. Hakkinda hayirli haber almak dilegimle
Çok teşekkür ederim 11 i boş geçti ama sağlık olsun t çizgisi c ile aynı koyulukta olunca yumurtlama devam ediyor diye düşünmüştüm .Siz de inşallah sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi darısı da bizlere olsun

kızlar selam ...
bende hikayemi anlatmak istiyorum 19 ay vajinismus illetiyle uşraştık..tam yendim alıştım hatta hiç korkulacak gibi olmadıgını farkettim ve 4 ay sonra eşimin tek testisinde tümör tşhis edildi ameliyat oldu tek testisi alındı...patolojiden gelecek sonuca göre kemoterapi 1-2 dozda alma ihtimaline karşılık doktorlar eşimin spermlerini dondurmamız gerektiğini söylediler...hemen ameliyat öncesi o işlemleri hallettik.sperm testi falan yapıldı şükürki sayı da falan bi problem yok biraz morfoloji düşük ama doktor çok önemsmedi..tabii ben vajiyi yenene kadr ve alışana kadr bebek fikrimiz yoktu bu aylardan sonra düşünüyorduk nasipte bunlar varmış Allahıma şükürler olsunki çözümü olmayan bi rahatsızlık değil eşiminki Allahım daha büyük dertler vermesin kimseyi sağlığıyla sınamasın.......neyse o sırada ameliyata kadar olan zamanda 30 ağustosta ovu testinde çift çizgiyi yakaladık 30 ve 31 i ilişki oldu ... bat yarın...daha önce ovu testini deniyordum fakat merakımdan deniyodum korunuyoduk.. ilk defa ovu denemesinde korunmasız ilşki yaşadık...çok merak ediyorum yarın regl olacakmıyım...
tatlı tatlı bir kasık ağrım var bel ağrım vardı o geçti...psikolojkte olablir hiç bilmiyorum

Aselece 10 dk önce yaptim noldu simdi kacirdim mi ben

Eklentiler

• IMG_20190913_152716.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 25
Aselece canim ancak atabildim

Eklentiler

• IMG_20190913_190355.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar gerçekten okadar güzel oluyor ki buradan sizlerin desteklerini deneyimlerini almak kimseye anlatamadığımız şeyler paylaşmak bende bu ay ilk kez ovu testi kullandığım için sık sık soruyorum size bugün 12.gün ve şu ana kadar en koyu çizgim 2 günde daha koyulaşması lazım herhalde ama değerlendirmye değer mi bu test.

Eklentiler

• 4A983994-7F06-4911-A561-8DAF4E8C757D.jpeg
    44,9 KB · Görüntüleme: 36
Daha pik olmamis devam et testlere. Bir de son iliski uzerinden 2 gun gectiyse bugun degerlendirin.

20 dakika sonra ilk ovulasyon testimi yapicam cok heycanliyim buraya aticam kullanmayi pek bilmiyorum gunluk buraya atmayi dusunuyorum yorumlarsiniz dimi

Merhaba kızlar bayadır yoktum adetim 43.gun geldı 1 gun fazla suruyor uzun zaman gelmedıgı için dr klomene baslattı catlatma ıgnesıde verıcek 7.gunum teste ne zaman baslasam acaba dr takıp yapana kdr yumurtlama olursa kacırmamak ıcın dr 13.gun gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…