Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladim canim saglik olsun sen elinden geleni yapmışsın diyecek bir sey yok canini sıkma hayirlisi ile insallah tutar

değerim 130 dan 44 e düşmüş doktor kimyasal gebelik dedi ne kanama ne bi şey var. bi daha dayanabilir miyim bu sonuca bilmiyorum gerçekten

Kızlar birkaç gündür ovulasyon testi yapıyordum dün pik yaptı testim ve değerlendirdim bugünü de değerlendirelim mi yoksa yarın mı olsun Aselece
Eki Görüntüle 2306046
Kızlar selam 9 eylülü değerlendirmiştim dünü değerlendirme imkanım olmadı malesef bugünü de değerlendiririm inşallah sizce yumurtlama kaçırmışmıyımdır.

Labopuik test kullanmaya basladim ben de her ikisi koyu olduktan sonra hangileri siliklesmeye basladiginda yumurta catlamis oluyo acaba

t czgisi senn için önmli olan hayrlı olsun :)
Bu benim mesela 13. Gun sivi tuketimine dikkat edemedim. Nasil yorumlamam gerektigini bilmiyorum isin acikcasi ilk kez kullaniyorum

Eklentiler

• IMG_20190912_125027.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 26
Bu benim mesela 13. Gun sivi tuketimine dikkat edemedim. Nasil yorumlamam gerektigini bilmiyorum isin acikcasi ilk kez kullaniyorum
Aselce
Şu an ben yumurtluyo muyum durumum ne Aselece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…