Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovu testi 10. Gün bu durumda yumurtlama başlıyor mu silik olması hiç olmadığını mı gösteriyor.

test görünümü bu

Eklentiler

• D5BBBFA3-43AE-4250-B751-A6510C2899CE.jpeg
    D5BBBFA3-43AE-4250-B751-A6510C2899CE.jpeg
    31 KB · Görüntüleme: 22
kızlar yumurtalama zamanı gögüsler hassaslasmıstı şimdi giderek dahada hassas hala geldi. onun harıcınde hiç bişey yok.akıntım sıfır sıfır sıfır.. regl cok var aslında.10 gün var daha. test yapmak nıyetınde de değilim zira hiç umudum yok..

Günaydın bayanlar. Ben bu sabah yine ve yine kırmızıları gördüm adet oldum 😔😭 geçen hafta görümcemin hamile haberini almıştım dünde eltim hamile olduğunu söyledi 😭 gerçekten çok zor. İki gündür ağlaya ağlaya gözlerim şişti. Kimseyle dertleşemiyorum bir buraya yazıyorum. Hayatı sorgulamamak için kendimi zor tutuyorum. Biliyorum bi imtihan içerisindeyim ama eşime o Sevinç’i yaşatamadığım için kahroluyorum 😭🥺😢

Günaydın bayanlar. Ben bu sabah yine ve yine kırmızıları gördüm adet oldum 😔😭 geçen hafta görümcemin hamile haberini almıştım dünde eltim hamile olduğunu söyledi 😭 gerçekten çok zor. İki gündür ağlaya ağlaya gözlerim şişti. Kimseyle dertleşemiyorum bir buraya yazıyorum. Hayatı sorgulamamak için kendimi zor tutuyorum. Biliyorum bi imtihan içerisindeyim ama eşime o Sevinç’i yaşatamadığım için kahroluyorum 😭🥺😢
Oyle dusunme lutfen kimin ne yasayacagi hic belli olmaz. Sen elinden geleni yapiyorsun illaki bi gun olacaktir icini ferah tut😊

bebeğim kendıne de yasatmak ıstersın ama bızım elımde olan bısey degilki üzme lutfen kendını ıns sevnc gz yaslarına donusur

Kuzum üzülme nolur :KK43: ben bu konuda uzulenleri gördükçe hep üzülüyor ağlıyorum. Seni cok cok cok iyi anlıyorum Rabbim seni öyle bir mutlu etsin ki bu konuda eski günlerini unuttursun nolur umudunu kaybetme.

Ben de regl oldum kizlar husran randevuyu da iptal ettm yarin asilamaya basliyorum allah in izniyle

Seni cok iyi anliyorum birsey demiyorum cnku ne soylense bos insan isyana da dusuyor bazen şukre de karmakarisik kiskanmak degil baska bir duygu anlamissindr ne dmek istedgmi aslnda 🤧 kelimeler bile yetmiyo

kızlar yumurtalama zamanı gögüsler hassaslasmıstı şimdi giderek dahada hassas hala geldi. onun harıcınde hiç bişey yok.akıntım sıfır sıfır sıfır.. regl cok var aslında.10 gün var daha. test yapmak nıyetınde de değilim zira hiç umudum yok..
Yumurtlamadan en az 12 gun gecmesi lazim gebeligin belli olmasi için. Sen yeni yumurtlama donemindesin neden bu kadar erkenden umutsuzluga kapildin ki..tam degerlendirecegin gunler bu zamanlar

Yumurtlamadan en az 12 gun gecmesi lazim gebeligin belli olmasi için. Sen yeni yumurtlama donemindesin neden bu kadar erkenden umutsuzluga kapildin ki..tam degerlendirecegin gunler bu zamanlar
biraz eşimin çok istekli olmaması etkiledi beni aselece. üst üste ilişki ona göre değil gercekten. yumurtlamada çift çizgiyi gördüğüm 2.gün üst üste 2defa oldu. oda ona 1hafta yetecek sanırım. pazartesi tekrar yanaştım ama terslese daha iyidi.. canım sıkıldı

Seni cok iyi anliyorum birsey demiyorum cnku ne soylense bos insan isyana da dusuyor bazen şukre de karmakarisik kiskanmak degil baska bir duygu anlamissindr ne dmek istedgmi aslnda 🤧 kelimeler bile yetmiyo
Aynen kesinlikle kıskanma değil ama nasıl bi duygu anca yaşayan bilir bunu. Rabbim tez zamanda sevindirsin ne diyim. İnsanı anlayan birilerinin olması gerçekten çok güzel

Sen kaçtın cano? Yine benden küçüksündür😌 nasıl miniğin tedirginliğin geçmiştir umarım artık tekmeleri hissetmeye başlarsın o zaman hiç kalmaz tedirginlik
ya bitmiyo maalesef o tedrgnlık hc :KK43: bide dr herkes için 24 haftaya kdr sorun var dedı cocuk için bişey almayın akrtıdedi çok uzuldm :KK43: akısına bıraktım bıraz rabbım ne derse o olcak

ya bitmiyo maalesef o tedrgnlık hc :KK43: bide dr herkes için 24 haftaya kdr sorun var dedı cocuk için bişey almayın akrtıdedi çok uzuldm :KK43: akısına bıraktım bıraz rabbım ne derse o olcak

Hareketlerini hissettiğin sürece korkman gereken bi durum yok evham yapma
hepimiz Allah'a emanet yaşıyoruz

X