Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bana dua ediyosun umarım :KK200::olamaz: Çok ihityacım var çoook.

Kızlar varmı şu duaayı okuyun diyen. işe gelirken sabah kulaklıkla bile meryem suresi dinledim Rabbim vesile kılsın
bende hep öyle yapıodum ve inşirah suresını okuyodum. rabbım kollarımızı bos cevrmesın :KK43: kuzum 24 haftaya kadar rahım açıklıgı olabılırmıs sımdı formda okuyorum 20 21 22 24 de cok cocuk dusueren olmus cok korkuyorum bnde :KK43: inankı her evresı stres Allah korusun bebegımı hepimize guzel saglıklı dogumlar nasıp etsın

Aynen zaman gecmiyo ya
Benin elimde test var 3 gunkala yapabilirim 🤗🤗
Ben bugun ovulasyon yapmıycam sen yapıcakmısın?

Benım de var testim ama hep hayal kırıklıgı silik sanki ,yok ya yok bişey, dur ışığa tutıyım derken kafayı yiyorum:halay:o yüzden kendime söz verdim.bat 1kala yapıcam

Benım de var testim ama hep hayal kırıklıgı silik sanki ,yok ya yok bişey, dur ışığa tutıyım derken kafayı yiyorum:halay:o yüzden kendime söz verdim.bat 1kala yapıcam
b dayanıp 4 gun gecıkınce yapmıstm

bende hep öyle yapıodum ve inşirah suresını okuyodum. rabbım kollarımızı bos cevrmesın :KK43: kuzum 24 haftaya kadar rahım açıklıgı olabılırmıs sımdı formda okuyorum 20 21 22 24 de cok cocuk dusueren olmus cok korkuyorum bnde :KK43: inankı her evresı stres Allah korusun bebegımı hepimize guzel saglıklı dogumlar nasıp etsın
Rabbim sana sağlıklı çok güzel bi erkek evlat vericek diyesim geldi içimden o_O

Kendini tutabilirsen 😂😂😂😂
Ben dun yaptim baya silik cikti artik test yapmicam ovu testi

Kendini tutabilirsen 😂😂😂😂
Ben dun yaptim baya silik cikti artik test yapmicam ovu testi
akşam eşimi bi dürttüm hiç ses çıkmadı malesef. bende üstelemedim. belime falan ağrı vuruyo bence en verimli zamanıydı dün ve bugünn. ama bugünde olacagını sanmam. Artık dua bol bol dua napıyım..

Ctesi günü beta 79 du bugun sabah tekrar verdim 130 olmus iyi mi kotu mu bilemedim. Bilenler var midir ?

inşallah cnm yaa saglıklı olsun da kız da olsa sonsuz sukurler olsun cnm bu arada cuma saatı ismi azam duası oku
Ya iş yerinde oluyorum ya. Normal abdest almadan olurmu ki

Son düzenleme:
akşam eşimi bi dürttüm hiç ses çıkmadı malesef. bende üstelemedim. belime falan ağrı vuruyo bence en verimli zamanıydı dün ve bugünn. ama bugünde olacagını sanmam. Artık dua bol bol dua napıyım..
Aynen canim suan belirtilerin varmi peki sirt agrisi bende var ya

Aynen canim suan belirtilerin varmi peki sirt agrisi bende var ya
kasıkta hareketlilik var sadece bele arada sancı gibi oluyor. daha bişey olmaz canım bence.
sadece bu sabah kalktıgım wc de bi ilaç kokusu gibi koku vardı idrarda. bidaha almadım o kokuyu.
Herhangi bi ilaçta içmiyorum.

kasıkta hareketlilik var sadece bele arada sancı gibi oluyor. daha bişey olmaz canım bence.
sadece bu sabah kalktıgım wc de bi ilaç kokusu gibi koku vardı idrarda. bidaha almadım o kokuyu.
Herhangi bi ilaçta içmiyorum.
Bendede oyle oluyor insallah hamile kaliriz bu ay

hiç sorma 4 senelik evliyim. ama yeni başladım çalışmalara..,
Daha yeni başladıgım için içim bi nebze rahat ama 4sene olması benden çok çevremi kasıyor
Him anladim canim yenimi başladiniz calismalara
Ben 2 yil olcak neredeyse hic korunmadik 1 dusuk 1 kimyasalim var canim
Yaş kac

X