Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
LadyMorganas LadyMorganas
@Rana_murat
Ah o millet olmasa zaten bu halde olmazdık. Çok üstüne vazife ya milletin 😡 yok mu yok mu yok mu..... sınav değil çalışıp kazanasin mal değil paran olsun alasın nasip nasip nasip. Resmen ya resmen şirk koşuyorlar Allah'a 😔
Aynenn canim ya milleti takmak da elinde degil insanin
Ister istemez etkileniyoruz

Eklentiler

• received_2694908997209412.jpeg
    received_2694908997209412.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 40
Canim bence yeterli
Degerlendirdin degerlencegini
Takma artik allah buyuk
Canım bunun üstüne gecede ilişki oldu. Allah kerim..yine kendımı ve eşimi bıraz zorlıycam.akşam Meryem suresinide okudum.bugün telefondan sesli açtım evde okunsun diye.. Rabbime bıraktım.

İnşallah birbirimize şahane haberler veririz 🙏

Hayurli olsun cift cizgi.gorunuyor ama yine de testi tekrarla yada kan ver mutlaka

Bu ay çok umutluydum Rahim filmi çekildiği için. 😞
Ben de ne zaman yumurtlamayı tam anlamıyla hissetsem boşuna oluyor. Eşimle sürekli didişiyoruz. Doktora gittim ilaç kullanıyorum. Ama. Eşim oralı olmadı. İlacı da bıraktım artık. Bu ay test bile yapamayacağım. Umudum adet dönemim gelmeden bitti. Çok üzgünüm 😔 umarım sizin çabanız boşa çıkmaz. En kısa zamanda hamile kalırsınız.

Ahh teyzemiz ahh hic bilmiyorum ins dumbulu olur 😁😁😁bnm dr cok garantici soylemedi ya😞
İnan arkadaşımın doktoru da çok garantici ben de gitmiştim öyle bir kadın hatta benim arkadaş bir arkdasımızı da alıp gitti ekranda görür görmez bu erkek demiş bizim arkdas öyle deyince doktor evet erkeğe benziyor demiş ve 2 hafta sonda gittiğinde erkek demiş Rabbim senin de gönlüne göre versin insallah canım 🤲💕💞

Ben de ne zaman yumurtlamayı tam anlamıyla hissetsem boşuna oluyor. Eşimle sürekli didişiyoruz. Doktora gittim ilaç kullanıyorum. Ama. Eşim oralı olmadı. İlacı da bıraktım artık. Bu ay test bile yapamayacağım. Umudum adet dönemim gelmeden bitti. Çok üzgünüm 😔 umarım sizin çabanız boşa çıkmaz. En kısa zamanda hamile kalırsınız.
Cnm cok önemli değilse tartismalariniz esinle konuş sakince sen derdini anlat sonra onu dinle böyle hamile kalsanda sorunlar devam eder ins yuvaniz huzurla dolar

Cnm cok önemli değilse tartismalariniz esinle konuş sakince sen derdini anlat sonra onu dinle böyle hamile kalsanda sorunlar devam eder ins yuvaniz huzurla dolar
Biz pek konuşamıyoruz maalesef. Zaten bana söylediği bir kelimeden sonra aslında benim bir daha o istese de iliikiyi kabul etmemem lazım ama bir anlık hırsla ayları boşa geçirdiğim için de üzülürüm.

Biz pek konuşamıyoruz maalesef. Zaten bana söylediği bir kelimeden sonra aslında benim bir daha o istese de iliikiyi kabul etmemem lazım ama bir anlık hırsla ayları boşa geçirdiğim için de üzülürüm.
Cnm ilacda aluyomussun yazık bedenine ama sadece çocuk için sorunlarinizin üstünü kapatmayin once halledin yoksa sürekli sürekli yasaniliyo bu durum malesef

Kızlar bu ay aşılama olucam insallah . Kaç aydır ovulasyonu kaciriyor doktorum bu ay kendim evde takıp edip ona göre gelicem kontrole demiştim doktoruma . Bu testim yarin koyulaşır mi yarin gidiyimmi? Ovulasyon yakinmi yanı sizce

Eklentiler

• FAE4C8C5-0427-43BD-B756-366B0AAD50AA.jpeg
    FAE4C8C5-0427-43BD-B756-366B0AAD50AA.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 24
İnan arkadaşımın doktoru da çok garantici ben de gitmiştim öyle bir kadın hatta benim arkadaş bir arkdasımızı da alıp gitti ekranda görür görmez bu erkek demiş bizim arkdas öyle deyince doktor evet erkeğe benziyor demiş ve 2 hafta sonda gittiğinde erkek demiş Rabbim senin de gönlüne göre versin insallah canım 🤲💕💞
inş kuzum yaa ıns

X