Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece Aselece canım dün pik olmuştu malesef ilişki olmadı. Bugun öğlen 13te oldu ilişki.1.5 saat kadarda uzandım.ayaga kalktgımda gelen bişey olmadı çok şükür. Ovulasyon yapayımmı catlamısmı dıye? Birdaha ilişki olsun mu?

Aselece Aselece benım yumurtam çatlamamış sanırım
Bide idrarı yaparken meni geldi😓 giden gitmiştir diymi ya.keşke biraz daha uzansaydım

Eklentiler

• 02FDADB4-1AFE-4E31-BE89-FA58CD42179E.jpeg
    02FDADB4-1AFE-4E31-BE89-FA58CD42179E.jpeg
    218,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Canım o saatleri uyduramıyorum maalesef. Yemek saati falan derken sıvı alımına dikkat ettiğim için, o saatlerde yapamıyorum. En geç 6 ya kadar yapıyorum ama, onun öncesi yolda olduğumdan zaten yapamıyorum. Sabah yaptığım da 10 buçuktan sonra en erken yapıyorum.
Aksam 8 ile 10 arasinda yapabilirsen o da olur ama bu saatler disinda yanlis sonuc alirsin bilgisi benden..

Hep silik atiyorum canim o yuzden acikcasi pek morelim bozulduuu kanamadan snra da yaptm ayni silik yumurtlama yok bugun tekrar yapicam 1 saat sonra hala gelmedi bekliyorum 😔
Beni bilgilendir mutlaka sonuc olarak.. diger ay duzenli takip yapalim beraber.. insallah gerek kalmaz

Aselece Aselece canım ben aslında bu ay ovü yapmıyodum kendi haline bırakayım dedim ama bugün akıntım çok bide evdeyim hazır bi bakayım dedim bu çıktı t biraz silik acaba pik mi yoksa çatlamış mı
Pik canim iki gun daha test yap ve bugunu degerlendir mutlaka

Aselece Aselece benım yumurtam çatlamamış sanırım
Bide idrarı yaparken meni geldi😓 giden gitmiştir diymi ya.keşke biraz daha uzansaydım
1.5 saat uzanman yeterli canim mutlaka akacak zaten onemli olan yumurtaliklarda fazla sur3de fazla bekletmek. Sen zaten gerekeni yapmissin kafana takma. Bugun aksam iliski olsun yarin catlamismi diye test yaparsin ona gore bakariz

Benım hala pik.yukarda foto eklerdim bak. Bugun saat 15te yaptım.çatlasaydı çok iyi denk gelecekti. Saat 13te ilişki oldu.
Yooo oyle dusunme aksamda catlasa yarinda catlasa spermler yumurtana denk gelir sen yinede degerlendir
Allah buyuk tutmuşmu tutmamişmi orasini allah biliyo stres yapma

Yooo oyle dusunme aksamda catlasa yarinda catlasa spermler yumurtana denk gelir sen yinede degerlendir
Allah buyuk tutmuşmu tutmamişmi orasini allah biliyo stres yapma
İnşallah canım.sen akşam kaç gibi yaptın testi? AKşam bende bi bakayım?

Ben 1 de oglen yaptim pikti saat 10da aksam yaptim oda pikti oyuzden bugun saat 4 gibi yapma gereyi buldum kendimde
Eğer akşam bakınca çatlamışsa bu gece ilişki olsunmu acaba.çünkü zaten gündüz oldu.yoksa yarın gündüz mü mantıklı. Öfff karısık haldeyiz.🤭😂

X