Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20190906_161243.jpg
benim bu ay umidim kalmadı nasip Aselece Aselece

Merhaba canim Allah herkesten razi olsun. Adet biter bitmez basla canim. Gunde bir tane yap yeterli. Saat 12 ile 16 arasinda bir saat sec hergun ayni saatte yapmaya calis. Testleri atma ustune adet basindan kacinci gun olduklarini yaz. Mesela adetin 8 gun suruyor 9. Gun teste basladin ustune 9. Gun diye yaz. Her testi yapmadan en az 2 saat onceden sivi alimini birakmalisin. Sormak istedigin olursa burdayim
Şimdilik bukadar canım rabbim ne muradın varsa versin

geç olsun güç olmasın canım. benımde bigün önce bembeyazdı bugün böyle oldu. sabır işi gerçekten.sonu güzel olsun. dua edelim birbirimize lütfen
Haklısın kuzum aniden koyu oldu daha önce yaptıklarımda da. Ama hiç bu kadar geç olmamıştı yarın 17. günüm ve normal zamanında olursa döngü 28. Pek mantıklı gelmiyor ama bakalım artık beklemekten başka yapacak bir şey yok :KK51:

Haklısın kuzum aniden koyu oldu daha önce yaptıklarımda da. Ama hiç bu kadar geç olmamıştı yarın 17. günüm ve normal zamanında olursa döngü 28. Pek mantıklı gelmiyor ama bakalım artık beklemekten başka yapacak bir şey yok :KK51:
HEerşey güzel olur canım merak etme. Rabbim yar ve yardımcımız olsun

çok heycanlıyım ya rabbim yardım etsin

Benimde bugün pik oldu, hatta sabah yaptığım testten sonra ikinciyi de az önce yaptım. Benim de bat 22 eylül. Üçümüzün pik günü aynı oldu, inşallah güzel sonuçlarımızı da aynı anda görürüz. 🥰

CB6C1BA5-CF0D-412D-8859-D432DF78A2EC.jpeg

Benimde bugün pik oldu, hatta sabah yaptığım testten sonra ikinciyi de az önce yaptım. Benim de bat 22 eylül. Üçümüzün pik günü aynı oldu, inşallah güzel sonuçlarımızı da aynı anda görürüz. 🥰

Eki Görüntüle 2305033
inşallah cnaım hep birlikte olmamız bana güç verdi :) hadi bakalım Allah yardımcımız olsun. :)

Bigun 18 gun canim
Adetim degisiyo ama 30 la 35 arasi adet oluyorum

Aynıyız bende 30-35 arası oluyorum benimde bu ay 18'de koyulaşmaya başladı 19-20'de pik oldu adet döngüsü kısa olanlar şanslı en azından bizim kadar beklemiyolar yumurtlama günlerini:işsiz:

X