Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bu ay yumurtlama yakalayamamistm foto atmistim smdi test yine cift cizgi esit miktarda biraz daha netlessin atacagim foto reglime 5 gun var gec mi yumurtladim anlayamadim cok gec degil mi ustelik agnuston kullanmist m
Sanci girince tekrarladm aksam testi sabahkini de attim yine silik ti smdi cift czgi

Bu ay ki ovulasyondan ben hc birsey anlamadm
Tek olan bugunku
Coklu olan eskisi buraya attigim

2 kez mi yumurtladim acaba
3 ve 4 . Test yumurtlama gibi

Yarin mi yapsam bir daha belli olur cok da sancim var

Eklentiler

• 20190904_013017.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 37
  • 20190828_202006.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 57
Aselece bugünkü ovulasyon testimi ekledim. Pik mi sence? Bugün 15. Günüm. Progestan içmeye başladım sabah. Gecen ay da progestan içtiğimde 3 gün içinde pik ve çatlama oldu. Tahminim bu 3 gün içinde olacaktır yine. Eşimlede sürekli tartışıyoruz. 1 aydır ilişki yok bizde.

Eklentiler

• IMG_20190904_150750.jpg
    172,3 KB · Görüntüleme: 42
Yarın pik olur Canım ilişki olsun bence

Selam aşağıda testler var dünkü ilk yaptığımda koyuydu bugün açılmış bugünkü de koyu aklım karıştı benim Aselece

Progestanı ne ıcın ıcıuorsun cnm bende ılk bebegıme progestanla hamıle kaldım progestan ıcınce bır gun sonta catlıyordu benım buay 39 gun gecıktı adetım dahaa olamadım bende bıdahakı ay progestan ıcmeyı dusunuyorum

Pik olmasi yakin canim devam et testlere.. Rabbim yardimciniz olsun tartismalari çözmeye çalışın.

Kızlar bende bunu piknsanmıştım ama

Eklentiler

• E9510210-1C5B-4B35-9A16-9C4A6F0D6CAC.jpeg
    87,9 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…