Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canını neden sıkıyorsun.. bakalım nasip hic bir sey belli olmaz.. adet olacam dersin hamile olursun stresle kendine zarar verirsin üzülme rahat ol.. olacaksa da Rabbimden gelecek.. ya nasip...
Oyle cnm bakalım bılacgın daha bekleyelım neler olcak Allah dogru zamanda verıp saglıkla dogurmayı nasip etsın herkese ıkıgın olmazsam ozaman mı test yapsam sence cnn

Kızlar merhaba. Uzun bir aradan sonra geldim. Adetim bittikten sonra rahim filmi çekildim. Ovulasyon testine tekrar başladım işin içinden çıkamadım sizce pik görmüş müyüm?

Kızlar merhaba. Uzun bir aradan sonra geldim. Adetim bittikten sonra rahim filmi çekildim. Eki Görüntüle 2301358 Ovulasyon testine tekrar başladım işin içinden çıkamadım sizce pik görmüş müyüm?
Yok canim pik degil c cizgisi siliklesmedigi surece pik olmaz.. duzenli iliski ve duzenli test takibine devam etmelisin

Yok canim pik degil c cizgisi siliklesmedigi surece pik olmaz.. duzenli iliski ve duzenli test takibine devam etmelisin
+ olanlar değerlendirdiğimiz günler. Günaşırı ilişki sence yeterli mi? Bu aradada Aselece çok geçmiş olsun canım bu İyiliklerin karşılığında inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inş

Ardi ardina iliski olmasin mesela 2 gun tatil bir gun iliski olsun pik olana kadar canim. Bir de gönlünü rahat tut film sonuclarin da iyiyken cabalamak sana kaliyor artik :) duan icin tesekkur ederim canim sadece korkuyorum galiba gun gectikce daha cok artiyor korkularim. Dua et bana dilerim dogumdan sonra da konusmak nasip olur burda

Çok şükür film sonucuna doktorum iyi dedi. Genetik araştırma ve kan pıhtılaşması testi sonuçlarını bekliyorum. Ekim başında çıkacak sonuçlar. Tamam pik görene kadar rahat olalım. Bence sende rahat ol Rabbim ol der oluverir. İnşallah sağlıcakla doğumunu yapıp bize mutlu haberi vereceksin inşallah

Hemde nasil yumurtlama maşallah bugunu degerlendir yarin catlamasi gerekir testin yarin da takip edelim. Darisi gebelige olsun bu cizginin..
canım bu da bugunkü testimvallahı saati kaçırmayayım dıye yollardayız benzin istasyonunda yaptım

Eklentiler

• FD47AA01-191F-4322-9F7D-1EBE2369A1D5.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 33
Hemde nasil yumurtlama maşallah bugunu degerlendir yarin catlamasi gerekir testin yarin da takip edelim. Darisi gebelige olsun bu cizginin..
çubuguda yanıma almaya unutmuşumalllahtan fotosu var kıyaslayabılmek ıcın..üstteki dününde alttaki bugun..dün akşamı değerlendirdik

Eklentiler

• E86B6996-E884-4580-A6C0-871046D97FDE.jpeg
    216,5 KB · Görüntüleme: 26
çubuguda yanıma almaya unutmuşumalllahtan fotosu var kıyaslayabılmek ıcın..üstteki dününde alttaki bugun..dün akşamı değerlendirdik✌
Cok guzel canim Allah azminin sonucunu pozitif versin. Cok amin.. yumurtan catlamis hayirli olsun. Bu arada dun pikti degerlendirdin. Bugunu yani pazar pazartesi sali bu 3 gun ara vermeden ilişki olmali mutlaka. Sonra dinlenirsiniz 5 gun filan sonrasinda adete kadar 2 gune bir iliski yapabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…