Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test mi bozuk anlamadım adetin 15. Günü genelde 18 de yumurtam çatlar bu ay şaşırdım neden koyulmadı diye

Eklentiler

• image.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar merhaba yarın adet gunum ama ben 19dan sonra yumurtladım yumurtladıysam 27 de adet olurum genelde 26.gunum bugun gec yumurtlayıp hamılelık olduysa ne zaman test yapmalıyım

Kızlar bal, tarçın, çörekotu ya da incir kürü deneyen oldu mu aranızda? Yumurtlamada hiçbir sıkıntım yokken yapıp yapmamakta kararsızım

Ben 3 sene önce bal,tarçın,çörekotu kürü yapmıştım adetim 15 gün gecikince sevindim
kesin hamileyim diye düşünürken kan testinde negatifi görmüştüm öyle üzücüydüki benim için tahmin edersiniz. 20 günlük gecikmeden sonra adet oldum bazı kişiler hamile kaldığını söylüyor ama bende ters etki yaptı
Kiste çevirme ihtimali olduğunu da duymuştum . Adetin düzenliyse bence girme o işe

Duzenli test yaptiniz mi eger yaptiysaniz toplu test resmi atar misiniz?
Yok canım yapmadım bugün başladım yapmaya iki güne koyulaşır diyodum ama çok silik çıktı sıvı alımıma dikkat etmedim sanırım atayım tekrar testi tahminim üç güne koyulaşır

Eklentiler

• image.jpg
    169,2 KB · Görüntüleme: 29
Yok canım yapmadım bugün başladım yapmaya iki güne koyulaşır diyodum ama çok silik çıktı sıvı alımıma dikkat etmedim sanırım atayım tekrar testi tahminim üç güne koyulaşır

Hadi hayırlısı canım inşÂllah bu ay sağlıkla kavuşuruz meleklerimize

bu kadar gecikmeden sonra gelmesi sinir bozucu oluyor ben de yasadim kac kez. ben de beklemeye aldim. saglik psikoloji elden gidiyor. ara vermek kafadan atmak en iyisi.

Adetin 6 günü böyle çıktı ve adetim 3 gün sürdü sonrası hep şeffaf akıntı geldi yumurtlama olabilir mi kafam karıştı teste
evet olabiliyor. cogu insan gebeligi bu anormal yumurtlama gunlerini yakalayamadigi icin kaciriyor. insallah degerlendirmissinizdir boyle gordukten sonra.

Adetim düzenlidir normalde ama son birkaç aydır üç veya dört gün önceden geliyor

Adetim düzenlidir normalde ama son birkaç aydır üç veya dört gün önceden geliyor

Olsun sıkıntı etme gelsin erken olman daha iyi yumurtlamanda çabuk olur. Geç adet görmek herzaman için daha kötü ve saptaması zordur senin o zaman adetin bittikten sonra hemen ovulasyona başlaman lazım adet döngün kısa olduğu için yumurtlamanda çabuk oluyor demekki

Erken oluyor da tutmuyor kuzum bu birinci ikinci takipte tutturanlara hayranım

Erken oluyor da tutmuyor kuzum bu birinci ikinci takipte tutturanlara hayranım

Nasip canım ya bende geçen ay pik olan günleri, öncesini ve sonrasını da değerlendirdim benimde tutmadı
Olacağı varsa uğraşmadan bile oluyo
Allah şu mübarek cuma gecesi hürmetine bu ay hepimize sağlıklı hamilelikler hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Amiin çok amin

Sevgili Aselece 2 gün önce yazmıştım ama görmediniz sanırım.Rica etsem benim testlerimi de yorumlayabilir misiniz müsait olduğunuzda?

Eklentiler

• PhotoGrid_1566551134386.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 29
Aselece 2 gün önceki yazım da bu.Bir yolunu bulup gündüz zar zor da olsa test yapabilme imkanı yakalamaya çalışıyorum biraz karışık biraz zor bir durum benim için ama yapabildiğim kadar en iyi en doğru şekilde yapmaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…