Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok guzel canim Allah azminin sonucunu pozitif versin. Cok amin.. yumurtan catlamis hayirli olsun. Bu arada dun pikti degerlendirdin. Bugunu yani pazar pazartesi sali bu 3 gun ara vermeden ilişki olmali mutlaka. Sonra dinlenirsiniz 5 gun filan sonrasinda adete kadar 2 gune bir iliski yapabilirsiniz
[/QUOTE
tamam canım çok sağol inşallah tutar da ben de senin gibi hamile kalıp ,tecrübelerimi gebe kalmak ısteyenler için paylasırım burda🙏kendim için dua ederken seni de hep kalbımden gecırıyorum allahım saglıkla hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin benim gibi isteyen herkese de hamile kalmayı hayırlısıyla nasip eder inşallah😇

Selam herkese adetin 21.günü progesteron testi yapıldı cuma gunu ama sonuc cikmadigi icin doktora gosteremedim şimdi baktım progesteron 8.10 yaziyo ne demek bilen varmı 28 yada 29 ağustosta regl olmam lazim

Doktora git cumaya kadar olmazsan. Test negatif mi resmi varsa atsana
Evet dırek negatıf hafıf bel kasık agrım oluyo arada cnm cuma falan gıdıcem ozaman gecıkme normal olmaz heralde okadar yarın sabah yenıden mı yapsam test artık negatıften de sıkıldım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    157,9 KB · Görüntüleme: 29
Iyiyim canim hazirlik yapiyoruz sen nasilsin
bn kötüydüm cnm iş seyahatim vardı kıbrısa gttik ama çok kötü oldum nabzım 136 cıktı :KK43:bebege bişey oldumu dıye acile gttim akşam bebeğim keyfi yerindeydi sukur hala cnsyt belli degil eylül 3 4 gbi gtcem kendi doktoruma belli olur ıns:)çok sevndm iyi olmana msjları okudum mrk

bn kötüydüm cnm iş seyahatim vardı kıbrısa gttik ama çok kötü oldum nabzım 136 cıktı :KK43:bebege bişey oldumu dıye acile gttim akşam bebeğim keyfi yerindeydi sukur hala cnsyt belli degil eylül 3 4 gbi gtcem kendi doktoruma belli olur ıns:)çok sevndm iyi olmana msjları okudum mrk
Iyi olduguna sevindim canim.. dikkat et yine de gebelikte seyahat etmek uzun yola gitmek ucak seyahati pek onerilen bir durum degil bilgin olsun. Cok cok dikkat et

Kızlar bugün pik günüm değillmiii?
Eşimde ileri hız %1 yinede değerlendirecem... Önerisi olan varmııııı

Eklentiler

• IMG_20190827_121114.jpg
    IMG_20190827_121114.jpg
    179,4 KB · Görüntüleme: 38
X