Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün 12. Günüm yaklaşıyor sanırım yumurtlama. Ben 13. Gün yumurtladığımı düşünürdüm hep. En son 13. Gün deneme yapıp diğer iki üç gün ara verirdim. Zamanlamam çok yanlış galiba ıyiki bu testleri almışım.

Yorumlarınızı bekliyorum.
20190729_165717.jpg
20190729_165717.jpg

Jel ne işe yarıyor canım
Valla bunun sayesinde hamile kalan çok kiyi varmış 😂 hatta topik bile var. Genelde ilişki sırasında kuruluk yaşayan bayanlar için ve sperm hareketliliği az olan erkekler için öneriliyormuş. Bakalım deneyip görücez.

Valla bunun sayesinde hamile kalan çok kiyi varmış 😂 hatta topik bile var. Genelde ilişki sırasında kuruluk yaşayan bayanlar için ve sperm hareketliliği az olan erkekler için öneriliyormuş. Bakalım deneyip görücez.
Hımmm hiç bilmiyordum faydasını gör inşaallah canım.❣️🙏

Ilişki bugün olmalı mi sence. Birde preseed jel kullanıcam en önemli 2 günde. Sanırım bugün kullanmak olmaz değil mi çünkü çatlamadı
Ben jelleri hic önermiyorum. Insanin dogal yapısı herseyi karsiliyor yeter ki zorlama ile olmasin. Yani ilişkiye erkegin ve kadinin istekli girmesi vok önemli.. yumurtlamaya kadar düzenli iliski mutlaka yapmalisiniz. Yumurtlama doneminde 4 gun ara vermeden iliski ve sonrasinda 4 5 gun dinlenince adete kadar yine duzenli iliski yani 2 gune bir iliski olmali.. sizin iliskinizin ustunden 2 yada 3 gun gectiyse bugun iliski yapabilirsiniz

Ben jelleri hic önermiyorum. Insanin dogal yapısı herseyi karsiliyor yeter ki zorlama ile olmasin. Yani ilişkiye erkegin ve kadinin istekli girmesi vok önemli.. yumurtlamaya kadar düzenli iliski mutlaka yapmalisiniz. Yumurtlama doneminde 4 gun ara vermeden iliski ve sonrasinda 4 5 gun dinlenince adete kadar yine duzenli iliski yani 2 gune bir iliski olmali.. sizin iliskinizin ustunden 2 yada 3 gun gectiyse bugun iliski yapabilirsiniz

2 negatif aşılama , 3 negatif tüp bebek olduğu için malesef yeni şeyler deniyoruz. Belkide haklisiniz sağlıklı değil ama Bir umut denicem 1 paket bitene kadar :KK43:

X