Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Enfeksiyon varsa yanma olur canim idrar yaparken yanmadan duramazsin hatta idrari yapamaz hale gelirsin. Evet enfeksiyon varsa kesinlikle gebelige engel oluyor. Benim vardi fitil kullandim ertesi ay hamile ben :eek: hatta kistim de vardi o ay saglik sorunlari once çözülmeli sonra gebelik olmali. Vucudunda sorun varsa Allah korusun bebegine de gecer o yuzden once senin sagligin..

Canım yanma yok çok şükür sadece bi anda geliyor ve saatlerdir sıkışmışım da gitmemişim gibi koştur koştur lavaboya gidiyorum 🤗

Canım yanma yok çok şükür sadece bi anda geliyor ve saatlerdir sıkışmışım da gitmemişim gibi koştur koştur lavaboya gidiyorum 🤗
Bol bol su ic.. enfeksiyon olusmasini engeller.. sık sık idrara insan gebelikte cok cikiyor fakat idrar kokusu acayip pis oluyor idrar rengini bilemiyorsun cunku su ictikce acik olur suyu az icersen koyu olur canim bilgin olsun.

Aselece Aselece abla bugunku ve dunkunu atiyim sana
2261874

Bol bol su ic.. enfeksiyon olusmasini engeller.. sık sık idrara insan gebelikte cok cikiyor fakat idrar kokusu acayip pis oluyor idrar rengini bilemiyorsun cunku su ictikce acik olur suyu az icersen koyu olur canim bilgin olsun.

Aynen canım benim de koku bi haftadır değişti gerçekten kötü :KK43: ve test yaparken farkediyorum içinde böyle kepek gibi şeyler uçuşuyor

Az önce lavaboya gittim adet ağrısı gibi karnım ağrıdı şimdi yok
Bide göğüslerim ağarlaştı sanki
Hafif midem bulanıyor ama o yediğim şeylerle ilgili de olabilir

Sende ne var ne yok ağrın falan varmı
2 gün önce karın ağrısı yasaddım adet olacagım zaman o ağrı hafifden ugrar ve ben anlarım adet olacağımı ama şuanlık bişeyim yok canım. Göğüslerim biraz şiş ama 1 haftadır ole :)

Aselece Aselece canım bugün ki ovulasyon testim de bu durumda sence nasıl yaklaşmış mı yumurtlama adetimin üzerinden 4 gün geçti ?

X