Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtan bugun catladi demek oluyor.. iki gun degerlendirmissin bugun arti 2 gun daha degerlendirmelisin canim.. yani cuma cumartesi pazar degerlendirilmeli canim bu gunleri sakin es gecme
çarşambe perşembe değerlendirdim ve bugün değerlendirecem.. ama yarın eşim şehir dıında çalışıor gidiyor.. ama inşallah mucize olur

Yapıcam yine canım 1 olsunda merak ediyorum inşÂllah görürüz çift çizgileri
Sende benim gibi ilk defa mı başladın ovulasyona ben ilk defa yapıyorum bu 4.defa olacak
Yok bnm ilk degil laboqucik le 2 defa denedim tam pikleri goremedim bu seferde innovita denicem

Kızlar çarşamba günü saat 3 de çatlama iğnesi vuruldum 1 tane 23 mm olgun yumurta vardı. Diğer yumurtalar küçüktü doktor perşembe gece saat 2 buçuk 3 arası birlikte olun çatlar dedi.herhangi kontrole falan çağırmadı yani çatladı mı diye. Dün gece yi değerlendirdik bende dünden bu yana Ovulasyon testi yapıyorum hala silik çıkmadı iğne den dolayı mı yoksa çatlamadi mi bir bilginiz var mı

Eklentiler

• 20190726_133701_HDR.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 25
Yok bnm ilk degil laboqucik le 2 defa denedim tam pikleri goremedim bu seferde innovita denicem

Al canım bu daha hassasmış bende öbürünü sipariş vermiştim tavsiye üzerine laboquick'i iptal ettirip bunu aldım n11'de 24 ovulasyon+5 tane gebelik testi 40 tl çok para değil bide içine 2 tane fazladan ovulasyon koymuşlar
Kime sorsam öyle diyolar fazladan koyuyolar içine 26 tane bana yeter zaten

Bence iğneden dolayıdır iğne olanlar hep böyle söylerdi iğnenin etkisi bir müddet devam edermiş. Sen denemeye devam et bırakma bence..tutar inşÂllah

Evet canimm bu testler daha hassas
Piki gorene kadar canimiz cikacak galiba

Kızlar kusura bakmayın toplu cvp verıyorım sabahtan berı yayıyotum heryerım agrıyot cok hastayım atesım cıkıyot arada parol ıcıyorum hadı bısekıl belkı bebek vardır dıye hastaneye gıtmıyorum bıkacgun dayabılsem atlatırım ıns bırde salı tasınıyoruz hıc bukdr kotu olmamıstm ayaga kalkcak halım bıle yok esım bıseyler hazırlıyor anca yemek ıcın kalkarım sızsız olun soguk su ıcmeyın

ALLAH şifâ versin tez zamanda atlatırsın inşÂllah ben o yüzden hiç soğuk su içmem yazın bile...bol limonlu çorbalarla sürekli dinlenmen uyuman lazım ancak o şekilde atlatırsın

Kızlar yarın daha koto olursam dr a gıdecegım 8 yada 9 gün gecse döllenmeden kanda cıkma ıhtımalı olurmu vucudumun heryerı agrıyor zaten adet belırtılerım baslamadı daha bugun 20.gunum bana akıl verırmısınız 13.gun catladı buyuk ıhtımal yumurta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…