Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iste benımde 20 21 de catlar 28 29 da adrt olurdm onsayede hamıle kalmıstm kaybettm tabı gene o sekılde kalmaya calısıyorum buay bal polen proğolıs ıcerek 13 te catladı
İnşallah tez zamanda sağlıkla bir bebeğin olur. Ben de önce boş gecelik yaşadım.1 yıl sonra tekrar hamile kalabilirim kızım oldu. 3 sene sonra 1 ayda tek bir ilişkiyle hamile kaldım. 8. Haftada kalbi durmuştu. Şimdide uğraşıyorum. Belki akışına biraksak daha kolay olacak ama herkesin yapısı farklı. Ben biraz beslenmenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Diyet ve spor yaptığım dönemde tek ilişkiyle hamile kalmıştım. Şuan avurcubur çok yiyorum.kilo aldım. Kilo adet duzenimi de etkiledi maalesef

Aynen cnm yarın sabah ilk iş hastaneye gitmek olucak inşallahh ❣❣ cok teşekkür ederimm ❣
1 bucuk aydir evliyim 2 duşugum var okadar cok bebek istiyorum kiii
Kendim icin ne kadar istiyorsam hamile kalmak isteyenler icin okadar istiyorumm cok zor ya allah kimsenin kucagini boş birakmasin aminn

1 bucuk aydir evliyim 2 duşugum var okadar cok bebek istiyorum kiii
Kendim icin ne kadar istiyorsam hamile kalmak isteyenler icin okadar istiyorumm cok zor ya allah kimsenin kucagini boş birakmasin aminn
Kız 1 bucuk ay da nasıl iki düşük yaptın acelen ne yavrum daha yeni evlisin yaa tadını çıkarmalısın bence .. ben 1 sene 4 ay oldu bakalım yarın sonuc ne cıkıyo aminn canım sanırım bebek cok seviyorsun

Yanliş yazdim cnm 1 yil 6 ay falan oluyor evleneli

Amın ıste cnm ya zamanı var yada allah verırse olur dıyorum ıns anne oluruz buarada grıp oldum ölüyorum uyuyamıyorum da nefes alamıyorum dr a da gıdemem bebek varsada cıkmaz suan erken valla yandım ya

Amın ıste cnm ya zamanı var yada allah verırse olur dıyorum ıns anne oluruz buarada grıp oldum ölüyorum uyuyamıyorum da nefes alamıyorum dr a da gıdemem bebek varsada cıkmaz suan erken valla yandım ya
Bıde kılo etkılıyor bak benım adet duzenım senede ıkı uc bozulurdu 4 kılı verdım daha duEne gırdı

Hamilelikte Parol veriyorlar genelde grip olunca. Çok hasta olduğunda icebilirsin sanırım. Geçen ay diş ağrısından oluyordum. Hamilelik durumum belirsiz olunca diş doktoru da Parol vermişti. Çok geçmiş olsun.

Benimkilerde çok silik çıkıyor canım
8-9-10.günlerde yaptım hatta 8.gün diğerlerine göre daha belirgin yani gitgide belirginleşmesi gerekirken bende tam tersi dahada silikleşti ..bugün 11.günüm
Hayırlısı inşÂllah görürüz

Bak kendinde mucizeymişsin...o halde bu kadar umutsuzluğa kapılmaman lazım
Seninle alay edenlerin yanına kâr kalmaz üzülme Allah sabredenlerle beraberdir
Bir meleğini alır başka bir melek lutfeder...
Allah'ın rahmetinden umut kesme
Bu arada geçmiş olsun inşÂllah tez zamanda iyileşirsin gebeliktede böyle aniden grip soğuk algınlığı olabiliyor ben ikisindede hamileliğin başlarında yaşamıştım inşÂllah ondandır seninde. İhlamur-limon-zencefil iç sık sık düzelirsin. İlaç olarak paroldan başkasını içme

benimde öyleydi,8-9-10 günler silik çıktı,ardından yapmayı bırakmadım,16. gün pik oldu.. devam et bırakma..

Benım 20 de catlayan yumurta 16 da catlamıstı hamıle kalmıstım etkılıyor benı oyuzden uyardık senıde
ya yazdıklarını okudum cok uzuldum 14 ay uzun bi sure degilki boşver kaynananı ya herkesın sınavı baska görüşme rahatsz ediyosa ama bukadar hırpalama kendını dualarımdasınz kızlar bnde de pko vardı ol dedı tabi kucagıma alabilcekmıyım yıne rabbım bılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…