Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızına Allah doğurmayı nasip etmişde doğurmuş . Biz aciz kullarız, hâşâ yaratma yetkimiz yok... ALLAH Ol der olur!
Kaynanan bu konudan dolayı nispet yaptıysa o onun cahilliğidir. Kalbini kim kırmışsa elbet bigün bedelini ödeyecek sen onlara aldırma
Ben inanıyorumki Allah sanada nasip edecek
Ama sende inan , umudum yok deme çünkü Allah hoşlanmaz o kelimeden ...sen inanacaksınki tevekkül edeceksinki Allah'da sabrının mükâfatını verecek. Benim bir arkadaşımın ablasının rahmi çift rahimliymiş bebeklerini karnında 40 hafta taşıyamıyor ama 6 tane çocuğu var ikizi var bide düşün!
Hep zamanından önce doğum yapmış küvezde kalmışlar ama bak yaşatan Allah işte
hepsi yaşıyor kocaman oldular. Daha bunun gibi ne mucizeler var. Lütfen umutlu ol canım!
Benım ark da 25 te dogum yaptı kızı kocaman oldu evet Allah benım oglumu cennete yanına aldı bızede buyuk bır acıyla sonab kaldı cok zor zamanlarım oldu evet bebeklı cocuklu herkesten uzaklastım ınsanların davranıslarını gordum huzuru o ınsanlarınhayatımdan cıkarınca mutlu oldum sımdıde dıyorum kı umudum yok ama Allah kaderıme yazdıysa olur ıllakı ne olırsa olsun ben 9 sene sonra olmusum mucıze bebegım drlat anneme cocugun olmaz demıs dıyorum ya kaynanayıda koz kardeslerınıde hayatımdan cıkardım cunku huzurumu bozdular alay ettıler doguramadım dıye ama sunu unuttular onlar ıcın o bbebek hayırlımı benım oglum vat cennette Allah bıze kavusmayo nasıp eteın ıns ve kardesını gondermıstır umarım

Eklentiler

• Screenshot_20190725-191829_Instagram.jpg
    Screenshot_20190725-191829_Instagram.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 49
Teşekkür ederim. Buna çok sevindim. Ben yumurtam çok geç ve zor çatlıyor sanırım.
Iste benımde 20 21 de catlar 28 29 da adrt olurdm onsayede hamıle kalmıstm kaybettm tabı gene o sekılde kalmaya calısıyorum buay bal polen proğolıs ıcerek 13 te catladı

Selam kızlar nasılsınız benim ovulasyon testimde pik olduğum gün 20 temmuzdu dünden beri kasıklarım ağrıyor adetime daha çok var bu ağrı neden olabilir acaba eğer varsa gebelikten kaynaklanabilir mi?

t

var istee heyecanladim valla super daha cok basindasin sanirim boyle silik ciktigina gore ama sabah bidaha yap derim
Cok sağol canım yarın kan testi vericem vardır inşallahh rabbim hepinize nasip etsin inşallahh kuzum ❣❣🤲

Selam kızlar nasılsınız benim ovulasyon testimde pik olduğum gün 20 temmuzdu dünden beri kasıklarım ağrıyor adetime daha çok var bu ağrı neden olabilir acaba eğer varsa gebelikten kaynaklanabilir mi?
Canım akıntın var mı hiç ben suan hamileyim sanırım 2 gün gecti adetin üstünden .. ama 10 gündür cok akıntım vardı sarı rente ve kokusuz

Kızlar bugün benim 8. Günüm iki gündür test yapıyorum dün 7. Gün çook silik çizgi çıktı. Bugün yine aynı saatte 12.30da yaptım testi hiç çizgi yok. Ben doktor takiplerinde 13. Gün yumurtam çatlıyordu. Silikte olsa 8. Gün çizgi çıkmaz mı

Insallah benim daha cok var 11 agustosta bat bakalim olursam haber veririm artik ☺
Ver canım hadi inşallahhhj senden de güzel haber gelir ben ovulasyon testi ile takip ettim yumurtlama günü mü .. sende eğer olmassa bu testi yap

Kızlar bugün benim 8. Günüm iki gündür test yapıyorum dün 7. Gün çook silik çizgi çıktı. Bugün yine aynı saatte 12.30da yaptım testi hiç çizgi yok. Ben doktor takiplerinde 13. Gün yumurtam çatlıyordu. Silikte olsa 8. Gün çizgi çıkmaz mı
Canım bende ilk bir ay hep yaptım ve silikleşti yine devam et sonra koyulaşıyo .. bide bende cinsel ilişkiye istek oluyodu işte oyle anlıyodum yumurtlama günü vee test e de pozitif cıkıyodu sende hiç istek olmadı mı?

Canım bende ilk bir ay hep yaptım ve silikleşti yine devam et sonra koyulaşıyo .. bide bende cinsel ilişkiye istek oluyodu işte oyle anlıyodum yumurtlama günü vee test e de pozitif cıkıyodu sende hiç istek olmadı mı?

Şuan erken sanırım bekleyeyim en iyisi

X