Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece nezamandir yazamadim ama unutmadim sizi hamis olanlar hayrli olsun kizlar bn annemi kaybettim kalbi duydugumun ertesi günü 😭😭😭😭tarifi olmayan bi aci yasiyorum rabbim kimseye yaşatmasın akliniza bebek oldu da unuttu diye getirmeyin üzülürüm
Oyyy kuzumm başın saolsun olur mu sen bizi düşünme en azindan kendi adima deyim düşünme beni.. üzülme desem de kelimeler kifayetsiz kalır Rabbim verir Rabbim alır.. ondan gelene başımız eğik.. cok üzüldüm yapabilecegim bir sey olursa ben burdayim her zaman ulasabilirsin bana..Rabbim sabrını artirsin

Aselece nezamandir yazamadim ama unutmadim sizi hamis olanlar hayrli olsun kizlar bn annemi kaybettim kalbi duydugumun ertesi günü 😭😭😭😭tarifi olmayan bi aci yasiyorum rabbim kimseye yaşatmasın akliniza bebek oldu da unuttu diye getirmeyin üzülürüm
canm cok uzuldm bende.basin sagolsn mekani cennet olsn annenin 🙁 ne kdr uzulme desek bos. kndine ve bebegine dikkat et canm ...

çok acı kızlar hiç tarifi yok 3unde kaybettim annemi 9unda dr kontrolune gttim kalbi atıyodu miniğimin 130 dedi dr inş sorun olmamıstr sonrasında da :KK43:

Canim cok uzuldum gercekten 😔😔😔
Allah mekanini cennet eylesin ☹☹

Psikolojik olarak kendi kendini etkiliyorsun düşünme bunlari canim bak hava ne güzel güneş açtı hem düşünecek baska sey mi kalmadi :KK70: aksama yemekte ne var? Hem bu aksam hangi filn yada diziyi izlemeyi düşünüyorsun? Tabi dalga gecmek icin yazmiyorum bunlari sadece düşünme kötü şeyler birak akisina 20 de catlasin 25 de çatlasın.. sonucta çatlayacak o yumurta yeter ki sagligimuz yerinde olsun dimi ama :KK66:
Yok cnm cok umrumda dgl umarım catlar hayırlısıyla Cumartesi dr a gıdecegım zaten yumurtadan daha onemlı dusunmem gereken mesele var tasınmak 😭

Aselece Aselece canim sen nasilsin bu aralar giremedim abimin dugunu vardi oyuzden giremedim bi haftadir
Innovita test siparisi verdim yarin elime ulaşacak

Adet dongumun 26.günü bugün 4 5 temmuzda pik oldu 6 7 si gibi çatlama yani 10 Ya da 11.gün oluyo catlamadan sonra ovu testi boyle

Eklentiler

• 20190716_135730.jpg
    20190716_135730.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 23
merhabalar
luteal fazın yani yumurtlamadan bir sonraki adete kadar olan zamanın 12 gün sürmesi normalmi 14 gün olmuyor bende

27 28 gunde oluyorum cnm ben evet basladım ama t hıc yok gıbı dr a takıbe gıtmeyo dusunuyorum Cumartesi 15.gunumde baslayacagım 🥺 sen yapcakmısın kacta yumurtluyodun genelde ben ılacla 16 17 ılacsız 20 21
Bende yapacam adetimin bitmesini bekliyom
Gecen ay laqobuck kullandim yumurtlamayi gormedim ama galiba 16 17 bnmde ilacli ilacsiz bilmiyorum cunku bundun 3 ay once 17 gun gordum yumurtlamayi

Aselece Aselece benim 2 temmuzda testim pik yaptı 3 temmuzda çatladı sonra adetime 4 gün kala yine pik olmaya başladı ve düne kadar devam etti hamilelik testi yaptım negatif çıktı ki bugünde adet oldum geçen ay kimyasal geçirmiştim bu aydan çok umutluydum ama olmadı sorum şu benim testlerim neden pik göstermiş olabilir son günlerde???

X