Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test resmi atar misin canim
Burda canım ama bide şöyle bişey var benim ovu testi 4 5inde pik oldu 6sinda catladi 11i yine pik olmustu yani ilk pik oluşuna göre hesaplarsak daha 9.gün oluyo

Eklentiler

• 20190714_204745.jpg
    20190714_204745.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 51
Burda canım ama bide şöyle bişey var benim ovu testi 4 5inde pik oldu 6sinda catladi 11i yine pik olmustu yani ilk pik oluşuna göre hesaplarsak daha 9.gün oluyo
Ilk pike gore hesaplamalisin canim.. 9 gun ise daha cok erken en az 12 gun

Merhaba cnm nasılsın 9.günüm ovuya nezaman başlasam sence genelde 15 16 gibi piknoluyor benım
Canim erken başla bilemezsin her ay degisebilir yumurtlama.. erken yumurtlama da olabilir es gecme gunleri derim ben.. coklu test siparis et internetten ve 16 19 . Gunlere kadar devam et bakalim

Canim erken başla bilemezsin her ay degisebilir yumurtlama.. erken yumurtlama da olabilir es gecme gunleri derim ben.. coklu test siparis et internetten ve 16 19 . Gunlere kadar devam et bakalim
Ozaman bırazdan yapıp atıyorum cnm yenı aldım ovularımı bıtmıstı

Cnm yaptım ama t bıle yok gıbı 🤣 sanırım benım yumurtalar daha yapım asamasında

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 42
Canım kızlar,telefonumdaki programa göre bugün yumurtlama günüm.14.gün
Test ise fotodaki gibi. Ne olur ne olmaz diye birliktelik olsun dedim. Eşimde bıktı adam 😅 bıraz isteksiz.ilişki olmadı .Çatlama sanki yarın yada Çarşamba gibi geliyo bana ? Aselece Aselece gönderdim zaten ama sizin de yorumunuzu bekliyorum

Eklentiler

• 40BB5AE7-B8AF-4C67-8669-D857FC81AD7B.jpeg
    40BB5AE7-B8AF-4C67-8669-D857FC81AD7B.jpeg
    129,2 KB · Görüntüleme: 59
Slm kizlar bugun reglinin 15.günü testlerim bu sekilde sanki baya koyulasmis.yarin aksam ailemle tatile gidicez tedbir olarak yarin gitmeden aksamida degerlendiricem.insallah yakalayabiliriz. 20190715_155221.jpg

X