Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yapacam adetimin bitmesini bekliyom
Gecen ay laqobuck kullandim yumurtlamayi gormedim ama galiba 16 17 bnmde ilacli ilacsiz bilmiyorum cunku bundun 3 ay once 17 gun gordum yumurtlamayi
Anladık cnm ıste her ayda yumurtlama olmuyo bılıyosun ıns buau bızım ıcın umut olur pzel bısey yapıyomusum ben baş polen propolis tüketiyorum işe yarıcakmı bılmıyorum

Slm kizlar bugun reglinin 16.günü sol kasigimda cok agriyla doktora gittim. Doktor 22×20mm kist var dedi. Benim ovulasyonlar pik olmustu dün. Doktora yumurta olamazmi dedim.yumurtaya benzemiyor bence kist dedi.bugun sabah ve aksamdaovulasyon yaptim. 20190715_155221.jpg 20190716_182352.jpg

IMG-20190716-WA0034.jpeg

Dün ilk yaptım ovulasyon testini kızlar nasiliyi dimi bugün de yapacam

Regl değilim biteli 8gün oldi

Reglinin ilk gününü 1.gün olarak sayiyorsun canim. Reglin 5gun falansa bugun reglinin 13.günü .tam zamani gelmis ya bugece ya da yarin tamamen pik olur catlar yumurtan. Insallah bu son bekledigin ay olur

Aselece Aselece benim 2 temmuzda testim pik yaptı 3 temmuzda çatladı sonra adetime 4 gün kala yine pik olmaya başladı ve düne kadar devam etti hamilelik testi yaptım negatif çıktı ki bugünde adet oldum geçen ay kimyasal geçirmiştim bu aydan çok umutluydum ama olmadı sorum şu benim testlerim neden pik göstermiş olabilir son günlerde???
Ayda iki defa yumurtlama olabiliyor canim bu yüzden

X