Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dedigim gibi uzaktan bakinca gölge gibi cizgi var canim yarın sabah ilk idrarla sıkışık olarak test yapmani oneriyorum bir de ona bakalim
Bence abla bi iki gun gecsin sonra emin degilim ya sonradan cikti bu cizgiler ilk testi cektigim fotoya bak abla
2285207

23 Haziran 1.günüm 28 Haziran da bittim , döngüm de genelde 21-24 arasıdır ama geçen ay 29 gün sürdü 😕 o sebeple ovilasyon denedim , hiç anlamıyorum ben ovilasyon dönemimi
Adet basindan 10. Gun canim.. bugunu degerlendirin mutlaka. Yarin testine bakalim ona gore iliski plani cizeriz.. gun gün testlerini atarsan yardimci olayim.. adet dongusu her ay oynar bir kac gun canim bunun sebebi yumurtlama gunlerinin degismesidir.. onemli olan piki gorelim catlamayi gorelim ve o gunlerde iliskiyi degerlendirirsen Allahin izniyle sonuca bakariz

Adet basindan 10. Gun canim.. bugunu degerlendirin mutlaka. Yarin testine bakalim ona gore iliski plani cizeriz.. gun gün testlerini atarsan yardimci olayim.. adet dongusu her ay oynar bir kac gun canim bunun sebebi yumurtlama gunlerinin degismesidir.. onemli olan piki gorelim catlamayi gorelim ve o gunlerde iliskiyi degerlendirirsen Allahin izniyle sonuca bakariz
Tamam yarın yine hepsini birlikte çeker atarım farka bakarız

En son hormon testimi bir yıl önce başka bi sebepten yaptırmıştım diye bebek düşününce tekrar yaptırmadimıştım 5 aydır olmayınca bi testi tekrarlatıyım dedim ama yine sorunsuz çok şükür bide klomen kullansam nasıl olur dedim doktora bence acele ediyosun ama kullanmanda sakınca yok dedi bu ay bide klomenle denemeye karar verdim yaBismillah !

canm insalah hamilesindir..🙏🙏bnde gecn ay adetime bikacgn kala yapmistm bikac saat snra hayalet czgi cikti .umutlanmistm ama olmadi. suan adetime 1 hafta war. ve zman gecmiyor insalah adet olmam 🙏🙏🙏🙏🙏
Insallah canim
Bende bi sefer ailik cizgi gordum adetime yakin ama adet oldum
Peki sen cizgiyi gordunmu cnm bnmki

X