Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese merhaba ,
Bende yeni katıldım aranıza. Gerçi bayadır takip ediyordum. 3 aydır denemelerimiz oluyor geçen ay ve bu ay ovulasyon testi kullandım. Fakat aklıma takılan bir şey var bugün testi 10 dk arayla 2 kere yaptım ve farklı sonuç aldım. sonucun görüntüsünü paylaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ilk yapilan test gecerlidir canim.. degiskenlik gosterebilir ust uste zaman cok gecmeden yaptigin icin..

Canım Aselece böyle olması normalmi acabaa silik. Gecen aylarda gerci 18.gün koyulaşmıştı ama pik değildi

Yapıyorum adet bitiminden beri

Eklentiler

• FB8DD548-11FE-4377-9770-D48A1179F8BE.png
    371,8 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba , regl bitimi 6.günü pike yakın mı sizce ? Teşekkürler bu arada ilginize hayran kaldım tek tek cevaplarınıza da

Merhaba , regl bitimi 6.günü pike yakın mı sizce ? Teşekkürler bu arada ilginize hayran kaldım tek tek cevaplarınıza da Eki Görüntüle 2285201
Evet canim pike cok yakin adetin 7 gun suruyorsa adet basindan 14. Gun oluyor bugun.. adet basindan kacinci gun peki? Bu arada bugunu yine de degerlendirin.. yarin testin daha koyu olacak gibi ona gore plan cizelim olur mu

Evet canim pike cok yakin adetin 7 gun suruyorsa adet basindan 14. Gun oluyor bugun.. adet basindan kacinci gun peki? Bu arada bugunu yine de degerlendirin.. yarin testin daha koyu olacak gibi ona gore plan cizelim olur mu

23 Haziran 1.günüm 28 Haziran da bittim , döngüm de genelde 21-24 arasıdır ama geçen ay 29 gün sürdü o sebeple ovilasyon denedim , hiç anlamıyorum ben ovilasyon dönemimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…