Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba Aselece Aselece ben 28 temmuzda adet olmam lazımdı. Ama adetime 1 gün kala ovülasyon testi yapayım dedim ve aşağıdaki çizgiler belirlendi şuan adetimi 4 gün geçti. Bu yumutrlama mı sizce testi tekrarlamam lazımmı.

Merhaba Aselece Aselece ben 28 temmuzda adet olmam lazımdı. Ama adetime 1 gün kala ovülasyon testi yapayım dedim ve aşağıdaki çizgiler belirlendi şuan adetimi 4 gün geçti. Bu yumutrlama mı sizce testi tekrarlamam lazımmı.
Gebelik testi yaptin mi canim.. ayrica burda foto gorunmuyor bilgin olsun

Gebelik testi yaptin mi canim.. ayrica burda foto gorunmuyor bilgin olsun
yok daha yapmadım canm tekrar yolluyorum. IMG_6597.jpg

Arkadaşlar merhaba her ne kadar burdan uzak durayım desemde yapamadım takip ettim hep hamile arkadaşlara hayırlı olsun inşallah darısı bizlerin başına 🙏🏻
Bugün benim bat günüm şuana kadar regl olmadım iki gündür acayip belim ağrıyo kasıklarım sancılanıyo muhtemelen yine gelecek o istenmeyen regl sabah test yaptım negatif olsa çıkardı dimi

Hiç bi sorunun yok diyolar canm ne desinler
Bende 5 senelik evliyim ama 3 bucuk senedir uğrasıyoz bizimde bişeyimiz yok benim düşük oldu 2 kerede kimyasal. Son bi bucuk senedir hiö olmuyo aşılama 2 tüp bebek ve negatif sebep yok bizde bekliyoz ekim gibi tekrar belkide tüp bebek olcak

Bende 5 senelik evliyim ama 3 bucuk senedir uğrasıyoz bizimde bişeyimiz yok benim düşük oldu 2 kerede kimyasal. Son bi bucuk senedir hiö olmuyo aşılama 2 tüp bebek ve negatif sebep yok bizde bekliyoz ekim gibi tekrar belkide tüp bebek olcak
Aynı kuzum benimde bi kaç defa kimyasal yaşadım tam dedim bu sefer oldu oda bos gebelik oldu kürtaj oldum 2 yıldır da hiç olmadi bi kaç ay once bende asilama denedim tedaviyi bırakma kararı aldım biraz para biriktirip bende tup bebek yaptircam

X