Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aselece Aselece canım bugün pik mi. Geçen ay 12 ve 13 dü bu ay erken oldu ya yarın doktor randevum var smear testi yaptırmayı düşünüyordum hemde hormon sonuçları göstermeyi eğer bugün ilişki olursa test sıkıntı olur mu ki acaba randevu sabah 9 da

Eklentiler

• 20190701_141849_HDR.jpg
    20190701_141849_HDR.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 31
anaaaaam kız senın hamilelik takvımını sevsinler ay cok sevindim :) bn kaçırdım degerlerın kac cıktı gözün aydınnnn
Nasıl kaçırırsın :KK61:Bugün acayip duygusalım :confused: son değerim 690dı canım bu hafta ultrasona gircem inşAllah keseyi de görürüz

Aselcim benim son durum böyle yazı olmayan 23. gün hala açılmamış cok fazla bunun bir nedeni var mı? yoksa çatlama olduktan sonra önemsiz bir detay mı?
Yok canim yeteri kadar acilmis zaten artik test yapmana gerek yok.. degerlendirmeleri yaptiysan

Aselece Aselece canım bugün pik mi. Geçen ay 12 ve 13 dü bu ay erken oldu ya yarın doktor randevum var smear testi yaptırmayı düşünüyordum hemde hormon sonuçları göstermeyi eğer bugün ilişki olursa test sıkıntı olur mu ki acaba randevu sabah 9 da
Pik olmus canim. Bugunu degerlendir.. sorun olmaz.. yarin yine test yap catlama bakalim

X