Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acaba bende nadir olarakmi oyle gozukuyor
Cunku gecen ay yaptigim sadece 17 gun pik olmuştu tamda pik degildi en koyu olandi
Canim duzenli saatlerde yaparsak bir sorun olmaz hep aksam yada hep oglen yaparsan net sonuc olur.. ama kimyasal dis gebelik düşük hcg cektirilenlerde goruyorum ki bazen yumurtlamada aksama gecikme olabiliyor sabir lazim

Canim duzenli saatlerde yaparsak bir sorun olmaz hep aksam yada hep oglen yaparsan net sonuc olur.. ama kimyasal dis gebelik düşük hcg cektirilenlerde goruyorum ki bazen yumurtlamada aksama gecikme olabiliyor sabir lazim
Insallah 30 kadarda yumurtlamayi gorsek mutlu olurum yeterki goruyim
Ama gormeden adet olsam uzulurum

1917pinkterest 1917pinkterest Rana_murat Rana_murat kızlar tekrar tebrik ediyorum ikinizi de. değerleriniz güzelce artsın kese ve kalp müjdesini de verin İnşAllah bize. 🙏
Rana_murat Rana_murat geçen ay kimyasal için çok üzülmüştün ismine dua etmiştim canım Rabbim gönlüne göre versin 🙏
Sağol canım benim inşallah güzel güzel haberlerle geliriz☺️ Rabbim size de nasip etsin inşallah en doğru zamanda☺️

Ilk ay tatilde denizden havuzdan kacip durdum bebis olmadi bu ay valla kendi havuzumuza girdim (disaridan kimse girmiyor gerci) denizede girdim bakalim hayirlisi. Biseylerden kactikca daha zor sanki hersey. Bu ayda olmazsa sporada donucem ondan kac bundan kolla sanki daha cok stres yapiyor. Ama mikrop kapmamaya bak cocuk havuzuna falan dalma tabi:)
aynen cok haklisn. hamilelik icin ne spor yapabliyorm ne de yuzebliyorm korkumdan 🙈 daha cok stresleniyo insan
ama bu ay daha rahattim . stres olcak gbi degil cnku

Aselece Aselece canm benim adet döngüm 27/28 gunde bir oluyo.suan bat 13 temmuz. ama bn erken yumurtladim bu ay. 11.gun piki gordm. sat 16 hazirandi.bu durumda bat 13 temmuz olmaz dimi ?

Bir test daha yapar misin sivi almadiysan
Ben dayanamadım 2 test yaptım. Biri dalgalı şekilde çıkınca guvenemedim. 2 testi ve tümünü ekliyorum. 2. Çizgi daha da silindi.

Eklentiler

• IMG_20190630_210101.jpg
    IMG_20190630_210101.jpg
    210,8 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20190630_205955.jpg
    IMG_20190630_205955.jpg
    133,6 KB · Görüntüleme: 45
Ben dayanamadım 2 test yaptım. Biri dalgalı şekilde çıkınca guvenemedim. 2 testi ve tümünü ekliyorum. 2. Çizgi daha da silindi.
Bugunu degerlendirin canim yarin ki testini 12 ile 16 arasinda yapabilirsen bur de ona bakalim

Bugunu degerlendirin canim yarin ki testini 12 ile 16 arasinda yapabilirsen bur de ona bakalim
Evet ben düzenli ilişki yaşamıyorum. Bu akşamı degerlendircem inşallah. Aslında yumurtlama günlerim ortalama 17-18. Günlere denk gelmesi lazım ama son aylarda adetlerim daha da duzensizlesti. Yarın testimi de paylaşacağım.

Evet ben düzenli ilişki yaşamıyorum. Bu akşamı degerlendircem inşallah. Aslında yumurtlama günlerim ortalama 17-18. Günlere denk gelmesi lazım ama son aylarda adetlerim daha da duzensizlesti. Yarın testimi de paylaşacağım.
Zaten pike gore adet tarihin de belli olur canim..

Merhaba bende gözlemlerimi yazayım belki fikir olur . Yanlış düşünüyorsam da duzeltin lütfen.
Eğer pik günü 2 gün sürüyorsa 2. Gün ve eğer pik tek gün sürüyorsa o gün en verimli gün arkadaşlar. Sağlıklı tez ve hayırlı şekilde hamileliklerimiz olsun inşallah. 😊

X