Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok en iyisi yarina kalsin

Yarin pik olur bilemedin ertesi gun pik olur testin.. yine de bugunu degerlendir yarinki testine gore plan yapalim canim
Dun degerlenmiştim bugun
Yarin pik olur bilemedin ertesi gun pik olur testin.. yine de bugunu degerlendir yarinki testine gore plan yapalim canim
Aslinda dun degerlendirdik bi gun ara girsin diyorum zaten yarin aksam tekrar degerlendirecem ama bilemedim ki bugunde degerlendiriyim mi ki

Adetime 2 gün kaldı dün akşam ovulasyon testi yaptım. İkisi de koyu çıkarsa sabah gebelik testi yapayım dedim. İkincisi çok net çıkmadı. Biliyorum ovulasyon testi ile gebelik tanısı koyulmaz ama cesaretim ancak ona yetti. Sabah yapamadım cesaretimi toplayamadım ya olumsuz olursa diye. iki kimyasaldan sonra daha da zor

Ben olsam dayanamazdim. Erkenden başlarım her ay test yapmaya. Eşim sana koliyle alacağım diyor bu da biraz yapı meselesi herhalde.

Ya olumsuz olursa korkusu bendeki. Bir seneyi geçti deniyoruz yorgunlukta var
Her şeyin bir zamanı var bence. Benim de ilk hamileliğin geç oldu.once bir boş gebelik. Arada kimyasallar var. Sonra kizim oldu. 2. nin kalbi durdu. Şimdi 2. Yi istiyoruz tekrar.

Her şeyin bir zamanı var bence. Benim de ilk hamileliğin geç oldu.once bir boş gebelik. Arada kimyasallar var. Sonra kizim oldu. 2. nin kalbi durdu. Şimdi 2. Yi istiyoruz tekrar.
aman 1 tane var sukur kayıpların için de sabır versin rabbim 2. kalbi kacıncı ayında durdu

Tamamen silik demiyorsun çok net çıkmadı diyorsun. Bana kalırsa adeti beklemek çok daha zor. Olumsuzsa adeti beklerim benim yapım da böyle. Kuzum en azından hamile kalabiliyorsun tez zamanda hayırlı haberler alalım İnşAllah

aman 1 tane var sukur kayıpların için de sabır versin rabbim 2. kalbi kacıncı ayında durdu
Evet Allah'a şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin. 3. Ay kontrolume gittiğimde 8.haftada kalbinin durduğu tespit edildi. Doğan kizimdan 1 sene önce aspirin içmeye başlamıştım. Bir doktorun önerisiyle. Hamilelik boyunca da icmistim. 2. Nin kalbi durunca doktorum bir sonrakinde risk almayıp kan sulandırıcı iğneye başlarız demişti. Maalesef doktorum vefat etti

kuzum meleğinin ömrü yokmuş Allah daha sağlıklısını versin inş.bende salı gunu gdicem dr ye cok panık durumdayım bni gectiğimz persembe cagrmıstı ben kurtlu dayanamadım erken gittim ctesi yani 5 gün öncesi gittim kalbi duyamadık yolk kesesi ve embriyoyu gördük ama kalbi duyamadık hala hamileyim diyemiyorum

Canim seni surekli takip ediyorumm
Ama sende cok endişe yapiyosun bebegin icin iyi degil stres
Allah buyuk insallah sali gunu guzel bir haber verirsin bize

Canim seni surekli takip ediyorumm
Ama sende cok endişe yapiyosun bebegin icin iyi degil stres
Allah buyuk insallah sali gunu guzel bir haber verirsin bize
ahh bn yokmuyum ben :) valla kendime sinir oluyorum ama ilk kimyasal oldu diyemi böyleyim yoksa degişik bi cinsmiyim bilemedim kuzum :)bu guzel gunun yuzu suyu hurmetine duymak nasip olsun ıns hepinize mutlu haberler duyursun yanı sıra bana da inş.

Valla bende seni takip ediyorum. birkaç gün yazmayınca niye yazmadı bişey mi oldu acaba diyorum. O kadar paniksin ki bizi de panik yaptın iyice

Seni çok iyi anlıyorum.aybi kaygılar ve temasları yaşamıştım. Seni takip ediyorum. Gördüğüm kadarıyla her şey normal ilerliyor. Yolk sac gorunduyse kalbi kesin duyarsin.

Insallah canim bende 13 haziranda adet oldum degerim 680ten indi sonra kanamam falan basladi kimyasaldi galiba
Sen galiba kimyasaldan dolayi biraz stresliysin ilk once hamile kalalim diyoruz sonra tutunsun diyoruz sonra kese goruksun sonra kalp atisi duyalim diyoruzzz ohoooo hep stressss
Ama herşey olacagina varir nasipinde varsa yaşarsin yoksa ne yapsan boş
Insallah bebeginin kalpini duyarsin

Seni çok iyi anlıyorum.aybi kaygılar ve temasları yaşamıştım. Seni takip ediyorum. Gördüğüm kadarıyla her şey normal ilerliyor. Yolk sac gorunduyse kalbi kesin duyarsin.
ay senin agzın bal baklava börek yesin :)16mm olmustu teyzesi ilk gttğimde 4.4 mm di 16mm oldugunda yolk keseyide gördük ay salı haber bekleyn kızcelerım ozman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…