Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şöyle pikler görmek cok güzel canim hayirli olsun 19. Gun yumurtlamissin.. 27 28 29 30 degerlendirilmeli ara verme bu gunler altin gunler canim.. nasibin gebelik olsun.. bu arada yarin da test yap catladigini görelim
Aselcim tam pik bugün oldu dün kandırmış beni :) alttaki bugün yani 20. gün ben zaten 2 gündür ilişkideyim. bugün ve 3 gün daha mı devam edelim.

Eklentiler

• IMG_9686.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 49

Dun cok agrim vardi bugunde hafif agrilarim var kasikta bugun pik yapacagini duşunuyordum ama silikti

Aselece bugünkü ovulasyon testimi de ekledim. Henüz pik yok. Fakat merak ettiğim bir şey var. 9. Gün çok koyu çıkmıştı t çizgisi. O gün 4-5 saat tuvalete hiç görmemiştim. Bu neden olmuş olabilir mi koyu olmasına. Öncesinde de sadece sabah tuvaletini yapmistim.

Eklentiler

• IMG_20190628_125333.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 46
Tuvalet yogunlugu cok etkilemez canim gunluk lh degerleri tuvalet miktariyla değişmez.. testlere devam et bakalim pik gorene kadar

Tuvalet yogunlugu cok etkilemez canim gunluk lh degerleri tuvalet miktariyla değişmez.. testlere devam et bakalim pik gorene kadar
İnşallah pik olduğunu görmeyi çok istiyorum. Gecen ay bazen koyulasti bazen açıldı ama hiç pik olmadı. 42. Gunumde adet oldum.

İnşallah pik olduğunu görmeyi çok istiyorum. Gecen ay bazen koyulasti bazen açıldı ama hiç pik olmadı. 42. Gunumde adet oldum.
Bu ay da ayni durumu yasarsan ovulasyon testlerini baska marka almani oneririm canim

Aselece bugün de test yapıp ekledim. Pik olmuş mu?

Eklentiler

• IMG_20190629_114735.jpg
    126,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20190629_115020_com.bm.android.thermometer.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20190629_114742.jpg
    170,8 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…