Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acaba yumurtammi yok bugun cok.silik.gosterdi

Eklentiler

• 20190421_235539.jpg
    20190421_235539.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 44
Catladimi yoksa ama adetimin 10 cu gunu cok erkwn gibi catlamas sanirim
Ya erken oluştu çatladı bazen adet zamanı bile yumurta çatlayabilşyormuş. Yada geç yumurtlayacaksın canım. Sen yine yapmaya devam et. Yumurtanın gelişmesi için bir kür var ben yapıyorum 3 aydır bencede iyi geliştiriyor. Ama fazla kullanıncada fazla büyüyüp çatlamayıp kiste dönüştürüyormuş. Ben 9.10 gün kullanıp bırakıyorum.

Ya erken oluştu çatladı bazen adet zamanı bile yumurta çatlayabilşyormuş. Yada geç yumurtlayacaksın canım. Sen yine yapmaya devam et. Yumurtanın gelişmesi için bir kür var ben yapıyorum 3 aydır bencede iyi geliştiriyor. Ama fazla kullanıncada fazla büyüyüp çatlamayıp kiste dönüştürüyormuş. Ben 9.10 gün kullanıp bırakıyorum.
Nasil bir kur canim

Nasil bir kur canim
Canım bal tarçın ve çörek otu karışımı ben tutam yada kaşık diye tarif veremem ama ben bunları kafama göre göz karar koyuyorum. Balın içine göz kararı bunları koyuyorum. Adetin 2 gününden başlayın diyorlardı bu formda ama ben şuan başlamadım. Tarçın almam lazım ☺️ Yumurtlama gününden öncede ben bırakıyordum fazla büyümesin diye . Yarın öbüründe ben başlarım sanırım. Sabah aç karnına bir tatlı kaşığı yiyorum. Çörek otu toz olması gerekiyormuş daha homojen bir karışım olsun diye ama ben hep tane çörek otu koyuyordum . Bu ay tozunu aldım onu kullanıcam.

Nasil bir kur canim
Ve. Birde başka bir kür var buda yumurtayı kaliteleştirip çatlatıyor havuç suyuyla incir suyunu karıştırıyorsun içiyorsun. Benim triod yüksek olduğu için prolaktinide etkiliyor bir ara da ben bu küre takmıştım hergün içiyordum. Ama incir prolaktinimi daha da yükselttiği bıraktım. Sen de sorun yoksa onuda bi dene. Bir ay .

O dediğim beyaz akıntım durdu canım ya zaten karnım ağrımaya başladı dün normalde adet olmadan 3 gün once o agrıyı hissedrim.

Benimde kasık ağrım beyaz akıntım vardı, dün temizlik yaptım yordum kendimi dikkatte etmedim biraz ondan sonra ağrım kesildi akıntı var ama umudum kalmadı artık bekliyorum

Canım incir prolaktini de yükseltiyor dikkat et. Benim bildiğim havuç suyu çatlatıyor. İncir de kaliteleştiriyor.

Canim Benim prolaktinim iyi ama doktorum incir yeme dedi. Ben yinede 2 kere denedim hep kiste dönüştü. Herhalde herkese yaramiyor. Ben simdi sadece hayit hapi iciyorum. Doktorum içebilirsin dedi. Yumurtlamayi ve regliyi düzenliyormus. Ben bu ay ilk defa ilacsiz ignesiz regli oldum.

Benimde kasık ağrım beyaz akıntım vardı, dün temizlik yaptım yordum kendimi dikkatte etmedim biraz ondan sonra ağrım kesildi akıntı var ama umudum kalmadı artık bekliyorum
aynen haftasonu siteye girmeyince temizlikti gezmekti aklıma bile gelmedi :) bol bl yürüyüşden aklıma bile gelmedi. :)

X