Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amenna canımm, sen bu kadar kişinin duasını alıyorsun sana da bebeğe de bir şey olmayacak Allah'ın izniyle
Bu hafta HSG çekileceğim çok korkuyorum açıkçası dualarında beni unutma olur mu?
Unutur muyum kuzum Rabbim yardimcin olsun.. gitmeden once agri kesici al mutlaka.. daha hafif gecirirsin. Insallah sonucun iyi cikar

Cansın sen Allah razı olsun. Vajinusmus belası vardı başımda bir zamanlar ondan dolayı korkuyorum
Sakin ol yeter. Bak o aleti yerleştiriyor ben hiç hissetmedim açıkcası ağrı sızı. Sonra ilacı veriyor onu verirken görmedim ama boyle adet sancısı tarzından hafif bir sızı oldu 2-3 dk sürmedi geçti sonra aleti çıkardı. Herşeydeb bağımsız birkaç çekim yaptı sağa dön sola dön diye bitti bu kadar

Canım acıya dayanıklılığım var çok şükür zaten ilk yerleştirmeyi atlatsam sorun kalmaz

KIZLAR HEPINIZIN DUASINA IHTIYACIM VAR.. DOKTORDAN GELDIM BIRAZ ONCE VE HAMILELIGIM RISKLI GIDIYORMUS AGRILARIN SEBEBI BUYMUŞ.. ŞU AN YATIYORUM VE UZUN SÜRE YATMAM GEREKİYORMUS.. DUA EDIN LUTFEN.. DOKTOR KONTROLLERINIZI GECIKTIRMEYIN
Canım çok geçmiş olsun dua edicem senin için rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canını sıkma olur mu yoluna girer her şey Allah’ın izniyle

Aselece canım kendi derdinle uğraşıyorsun biliyorum ama iyi olduğun bi zamanda bi bakar mısın pik mi acaba ya da anlayan arkadaşlarım aseleceyi yormayalım sizlerde yardımcı olun lütfen

Eklentiler

• 1BC43C19-FBA1-4497-A877-37845157141F.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 41
Canım çok geçmiş olsun dua edicem senin için rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canını sıkma olur mu yoluna girer her şey Allah’ın izniyle
Allah razı olsun canim.. insallah tek umudum Rabbim insallah guzel gunler yasatir hepimize

Aselece canım kendi derdinle uğraşıyorsun biliyorum ama iyi olduğun bi zamanda bi bakar mısın pik mi acaba ya da anlayan arkadaşlarım aseleceyi yormayalım sizlerde yardımcı olun lütfen
Canım merhaba pik değil ama çok yaklaşmış bence her ihtimale karşı bu akşamı değerlendir

Eger 14 15 16 17 gunleri ara vermeden degerlendirmelisin canim artik ovu testi yapmana gerek yok canim cunku yumurtlama gerceklesmis bitmis oluyor
Sana tavsıyem bebegını kasılma ve dogum sancılarıyla kaybetmıs bırı olarak yat sakın ola strese gırme rısklı gebelık drlarına gıt rahım agzını olctur 28 lere kadar kalma rahım agzında sorun varmı bılmıyorum ama sakın korkmw ben dr kurbanı oldm ve saglıgımı kaybettm 1 sene cocuk dusunemedım operasyon gecırmekten ıkıncı ayım bu denıyorum aynı seylerı yasama olanagım cok yuksek buyuk ıhtımal serklajlı oluvam sanırım ama sen somdıden onmelını al kalma ıcın magnezyum ve zaten basla ılavlqrda verıyolar en onemlısı moral ve yatman yemek ıcın bıle kalkma banyoyu suan 25 ı gecene kdr haftada 1 e azalt wc ye kalk bol dua Allaha kalmıs tabı ıns hepımız guzel gunlerı goruruz

Cok guzel pik diyebilecegim bir test canim yumurtlaman basliyor diyor testin.. bugunu mutlaka degerlendir yarin teat yap iyice pik çıkarsa ona gore plan cizelim

Sana da çok geçmiş olsun. Rabbim bir daha yaşatmasın sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…