Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIZLAR HEPINIZIN DUASINA IHTIYACIM VAR.. DOKTORDAN GELDIM BIRAZ ONCE VE HAMILELIGIM RISKLI GIDIYORMUS AGRILARIN SEBEBI BUYMUŞ.. ŞU AN YATIYORUM VE UZUN SÜRE YATMAM GEREKİYORMUS.. DUA EDIN LUTFEN.. DOKTOR KONTROLLERINIZI GECIKTIRMEYIN
Canım bunu yeni görüyorum ya Allah korusun hepsi geçicidir Emin’im allahım bu iyiliklerinin karşılığını bebeğinin sağlığına versin inş çok kısa sürede geçer bu risk kalbini ferah tut 🙏🙏

KIZLAR HEPINIZIN DUASINA IHTIYACIM VAR.. DOKTORDAN GELDIM BIRAZ ONCE VE HAMILELIGIM RISKLI GIDIYORMUS AGRILARIN SEBEBI BUYMUŞ.. ŞU AN YATIYORUM VE UZUN SÜRE YATMAM GEREKİYORMUS.. DUA EDIN LUTFEN.. DOKTOR KONTROLLERINIZI GECIKTIRMEYIN
Canım Rabbim yardımcın olsun, hem seni hem de yavrunu korusun inşallah. Ne olur kendini strese sokma ve lütfen yorma bol bol dinlen. Her zaman dualarımda olacaksın. Allah senden razı olsun benim gibi birçok insana yardım ettin.

Testler neden saatlerine uygun degil ki canim.. cok yaniltir bu sekilde yumurtlamayi göstermede . Saat 12 16 arasinda yada aksam 8 10 arasinda..
Uygun yaptım aslında dün iki tane yaptım bir sabah bir akşam gece siliklesmi diye merak ettim o yuzden

Eklentiler

• 20190618_135221.jpg
    20190618_135221.jpg
    131,1 KB · Görüntüleme: 28
Aselece benim dun pikmis galba seffaf akintimda vardi

Bak bugunu atiyorum

2279872

Ustteki dunku alttaki bugunku napmam
Lazm

Canım benim dualarım seninle. Rabbim seni de bebeğini de korusun :dua: Bir şey olmayacak Allah'ın izniyle

Canım bunu yeni görüyorum ya Allah korusun hepsi geçicidir Emin’im allahım bu iyiliklerinin karşılığını bebeğinin sağlığına versin inş çok kısa sürede geçer bu risk kalbini ferah tut 🙏🙏
aselece hiiiç merk etme bukadar insandan dua alıyosun hıc korkma guzel olcak ıns.dualarım sennle:KK200:

Uygun yaptım aslında dün iki tane yaptım bir sabah bir akşam gece siliklesmi diye merak ettim o yuzden
Baska test yok mu canim iyice silik cıkmış pik olmus muydu olmadiysa koyu zamanlari degerlendir pik olana kadar

Dua eden arkadaslarim hepinize cok tesekkur ederim.. duanin gucune inaniyorum insallah bu zamani da atlacagiz diye düşünüyorum Allah büyük Rabbimin dedigi olur
Amenna canımm, sen bu kadar kişinin duasını alıyorsun sana da bebeğe de bir şey olmayacak Allah'ın izniyle :dua:
Bu hafta HSG çekileceğim çok korkuyorum açıkçası dualarında beni unutma olur mu?:KK200:

X