Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kesin demeyim ama bir erkek gelecek gibi bana hafta hafta detay verir misin canım cinsiyet icin soruyorum sadece..
aselece teyzeeee annemi kalpten götürme :) bnde paşa istyorum tabiki önce saglıklı olsun inş ama trabiki veririm.5+6 ken 5 haftaya uyumlu olması sorun degil dmi aselece 2 hafta sonra tekrar cagrdı

Merhaba, geçen ay gebelik olmamıştı. Bu ayda devam :) Ovü testleri yaptım değerlendirir misiniz? :)

Bat 19 nisan sat 23 nisan
Bat 26 mayıs sat 30 mayıs

Teste başlama tarihim 8 haziran (14.gün)

Eklentiler

• 20190613_131854.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 56
  • 20190613_132014.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 66
KIZLAR SELAM..ŞUAN BEBEK DÜŞÜNMÜYORUZ FAKAT BEN YUMURTLAMA DÖNEMLERİM TAKVİM UYGULAMASI İLE AYNIMI DEĞİLMİ ÇOK MERAK EDİYORDUM BU YÜZDEN ADETİMİN 12.GÜNÜ BAŞLADIM VE BU RESİMDEKİ 19.GÜNÜM...BEL AĞRIM ADET OLCAKMIŞIM GİBİ AĞRIM VAR BİRAZ HİSSETTİREN... NORMALDE TAKVİMDE 10 HAZİRAN YUMURTLAMA GÜNÜM 12 HAZİRAN SON YÜKSEK ŞANS GÖZÜKÜYORDU....DİYECEĞİM O Kİ O TAKVİME GÖRE AYARLAMAK GERÇEKTEN ÇOK SAĞLIKSIZ MIŞ.... BU TESTLERLE HEM ADET OLACAGIMIZ TARİHİ BİLİYORUZ HEM SAĞLKLI Bİ ŞEKLDE YUMURTLAMA TAKİBİMİZİ YAPABİLİYORUZZZZ

Eklentiler

• WhatsApp Image 2019-06-13 at 13.25.04.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 54
canm ben gttigidiyordan aldim gecen ay .laboquick marka 20 adet owu.testi+6 tane gebelik testi birlikte 30 tl .

aselece teyzeeee annemi kalpten götürme :) bnde paşa istyorum tabiki önce saglıklı olsun inş ama trabiki veririm.5+6 ken 5 haftaya uyumlu olması sorun degil dmi aselece 2 hafta sonra tekrar cagrdı
Yok canim cok normal bir durum.. daha yolun başındasın Rabbim saglikli olarak devamını getirsin detaylari sadece cinsiyet yorumlamak icin istiyorum. Net konusmayim ama sadece haftalara gore yorum yapicam sen yine de kesin bakma..

Merhaba, geçen ay gebelik olmamıştı. Bu ayda devam :) Ovü testleri yaptım değerlendirir misiniz? :)

Bat 19 nisan sat 23 nisan
Bat 26 mayıs sat 30 mayıs

Teste başlama tarihim 8 haziran (14.gün)
Canim pik goremedim fakat neden gec basladin testlere 30 mayis tan hemen sonra baslasaydin keşke

Ne güzel konuştun ağzina sağlık.. canim bu test pik degil fakat düzenli test yaptin mi toplu test varsa testlerin resmini atar misin

1 hafta şehir dışındaydım köy yerinde imkanım olmadı malesef o yüzden hemen gelir gelmez başladım :/
Tamam canim bu ay şöyle yapalim.. her iki gune bir ilişki yapın.. yine testlere devam et belki gec yumurtlama olacak takipte kalalim ama duzenli iliskiyi birakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…