Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrb kızlar normalde 26 ya da 27 günde bir adet oluyorum ovulasyon testi dün daha koyuydu bugün daha silik acaba catlamami oldu yoksa yarina mi daha koyu olur
Git gide koyulasiyor daha pik olmamis canim pik olana kadar teste devam etmelisin

Bu sefer kafamı karıştırdı canım bu testler
Hic kafan karışmasın canim bugun akşam test yap 10 dan once.. sivi alimina dikkat ederek.. teste bakalim pik olma 24 ile 36 saat arasinda oldugu icin testle belirleriz ancak.. zaten en gec yarın catlar yumurtan

Hic kafan karışmasın canim bugun akşam test yap 10 dan once.. sivi alimina dikkat ederek.. teste bakalim pik olma 24 ile 36 saat arasinda oldugu icin testle belirleriz ancak.. zaten en gec yarın catlar yumurtan
Tamam kuzum çok teşekkür ederim ben dünü her ihtimale karşı değerlendirmiştim bu geceyi de değerlendireyim o halde

Sen bana 14 ünde test yap dedin ama ben dayanamadım. Ve sonuç kalbim kadar temiz bir test. Aselece

Eklentiler

• 82EE2CF9-D2C3-4A02-B97D-1CFF63D96A7A.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 57
şu an mesela negatif çıksa, bir kaç gün sonra tekrar test yaptığında değişir mi sonuç ? Gecikme olursa mı denemek lazım tekrar testi ?
Gebelik varsa adet gecikmeden de çıkıyor. Ben çok panik heyecanlı biri olarak erkenden test yapmaya baslarim hep. Hatta eşim sana koliyle Alican diye sitem eder. Gerçi artık internetten koli kadar olmasa da çok sayıda test alıp sürekli yapıyorum. Hamileliklerimi hep erken ogrendim.

şu an mesela negatif çıksa, bir kaç gün sonra tekrar test yaptığında değişir mi sonuç ? Gecikme olursa mı denemek lazım tekrar testi ?
Adetin gecikirse tekrar test yap canim hamilelik hic belli olmuyor bakarsın çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…