Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yumurtanın çatladığı gün iliikiye girip hamile kalınır mı? Pazar günü ve Dün ovülasyonda belirgin çizgim vardı pik olmuştu. Bugün tekrar yaptım akşam üstü çizgim komple silikleşmişti. Bugün ilişkiden hamile kalma şansım var mı? Dün ve ondan önceki günüde değerlendirdik ama bugünde önemlimiydi acaba?
14 15 16 17 degerlendireceksin kuzum kolay gelsin

Aselece Aselece ve diğer arkadaşlar hepinize hayırlı sabahlar🤗

Bu ara herşeye alınır oldum bazı şeylere direk sinirleniyorum😣

Trip, sinir, alınganlık... normalde böyle olmadığım için eşimde şaşıroyor iki.gündür
Bende şaşırıyorum :KK43:

Adet olacam desem daha baya var adetime
Bu bi belirti olabilir mi Aselece Aselece

Aselece Aselece ve diğer arkadaşlar hepinize hayırlı sabahlar🤗

Bu ara herşeye alınır oldum bazı şeylere direk sinirleniyorum😣

Trip, sinir, alınganlık... normalde böyle olmadığım için eşimde şaşıroyor iki.gündür
Bende şaşırıyorum :KK43:

Adet olacam desem daha baya var adetime
Bu bi belirti olabilir mi Aselece Aselece
Merhaba canim gunaydin Olur canim bende cok sinirlenir olmustum hatta hergun ağlıyordum esim diyordu adet hormonların yapıyor bunu sakin ol gececek bir hafta sonra diyordu :KK70: hamile hormonlariymis bilemedik zaten kanda hcg seviyesi arttıkça cok seyler degisiyor insanda mesela rahatlikla diyebiliyorum ben eski ben degilim alakam bile yok :KK70:

Merhaba canim gunaydin Olur canim bende cok sinirlenir olmustum hatta hergun ağlıyordum esim diyordu adet hormonların yapıyor bunu sakin ol gececek bir hafta sonra diyordu :KK70: hamile hormonlariymis bilemedik zaten kanda hcg seviyesi arttıkça cok seyler degisiyor insanda mesela rahatlikla diyebiliyorum ben eski ben degilim alakam bile yok :KK70:

Ay inşallah bende hamileyimdir
Söyleyemediğim bazı şeyleri pat diye söyleyiveriyorum böyle bi cesaret var üzerimde
:KK17::anneadayı:

Uykuya doymuyorum yaa bu ara sürekli uyusam akşama kadar uyurum 😁

Ay inşallah bende hamileyimdir
Söyleyemediğim bazı şeyleri pat diye söyleyiveriyorum böyle bi cesaret var üzerimde
:KK17::anneadayı:

Uykuya doymuyorum yaa bu ara sürekli uyusam akşama kadar uyurum 😁
Insallah canim sabir dua tevekkülü elinden dilinden yureginden birakma. Her sey Allahtan gelir ve geri döner. O kadar icten inaniyorum ki Rabbim verecek..

Merha bugun ilk yaptim ama cok silik
20190417_133940.jpg

Merha bugun ilk yaptim ama cok silik Eki Görüntüle 2259479
Lutfen sadece tek bir resim atmayin toplu resim atin en alttaki zaten son yaptiginizdir. Tek bir testi nasil yorumlayim canım. Bak özelden takip ettigim bir arkadasin testi bu zamana kadar koyudan aciga dogru devam etmis toplu resimde hic pik gormedim bugun yaptigi test pike yakin hepsini birden atmayinca bilemiyorum ne asama gecirdigini. Rica etsem toplu atarmisin canim

Lutfen sadece tek bir resim atmayin toplu resim atin en alttaki zaten son yaptiginizdir. Tek bir testi nasil yorumlayim canım. Bak özelden takip ettigim bir arkadasin testi bu zamana kadar koyudan aciga dogru devam etmis toplu resimde hic pik gormedim bugun yaptigi test pike yakin hepsini birden atmayinca bilemiyorum ne asama gecirdigini. Rica etsem toplu atarmisin canim
Canim benim baska yok ki ilk bugun yaptim once hic yapmadim ozman birikince atayim

Canim benim baska yok ki ilk bugun yaptim once hic yapmadim ozman birikince atayim
Canim tamam kusura bakma baska testler yaptin sandim. Ozur dilerim.Silik cikmasi cok normal zaten adetin yeni bittiydi degil mi ayni saatlerde yap testini

Canim tamam kusura bakma baska testler yaptin sandim. Ozur dilerim.Silik cikmasi cok normal zaten adetin yeni bittiydi degil mi ayni saatlerde yap testini
Yok canim.onemli degil bugun yapmaya basladim yumurta olmasa silik cikmazdi demi yumurta rezervim dusukya belki yumuttam yoktur diye dusunuyordum

Yok canim.onemli degil bugun yapmaya basladim yumurta olmasa silik cikmazdi demi yumurta rezervim dusukya belki yumuttam yoktur diye dusunuyordum
Yok kuzum endişe etme. Stres yapma burdan gun gun takip edecegim seni. Pes etmek umut kaybetmek yok. Bol bol ceviz ve incir ye olur mu yumurtani vogaltir kalitesini artirir. Testlerin uzerine tarih saat yaz canim

Merhabalar, ben geçtiğimiz ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama bebiş nasip olmadı..
Bu ay adetim 3 gün sürdü ve ovülasyon testine başladım, rica etsem bana da yardımcı olurmusunuz? Birde sat 10 nisan

Eklentiler

• 49AD7AD3-6BC8-45C0-88B0-4BC7A68114B4.jpeg
    49AD7AD3-6BC8-45C0-88B0-4BC7A68114B4.jpeg
    44,6 KB · Görüntüleme: 90
Merhabalar, ben geçtiğimiz ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama bebiş nasip olmadı..
Bu ay adetim 3 gün sürdü ve ovülasyon testine başladım, rica etsem bana da yardımcı olurmusunuz? Birde sat 10 nisan
Adet bitimi hemen mi basladin canim. Testlerinde pik olmamis hâlâ hangi saat yapiyorsun testleri uzerine saat de yazar misin. Iki saat once sivi alimini durduruyorsun değil mi

İyi akşmlar canım, en sondaki 18. Günüm 15 gün çatlamış olabilir diye konuşmuştuk son iki gündür sanki pembeleşmiş tekrar nedendir

Eklentiler

• 23CF258A-44C2-40E9-80AE-0540B9097088.jpeg
    23CF258A-44C2-40E9-80AE-0540B9097088.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 84
X