Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
12. Gun pik olmus yarin da yap testini.. catlamayi gorene kadar.. bugunu degerlendirin test gidisatina gore plan yapalim olur mu
Canım yumurtam catlamis mı dun kıpkırmzıydı bugun boyle

Eklentiler

• IMG_20190607_145426.jpg
    IMG_20190607_145426.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 32
Ay kuzummm Allah’ın takdiri valla bu bile şükretmeye yeter olsun olmasın allahım en azından umutsuz bırakmıyor çok mutlu oldum. Testlerim dolu yeni almıştım dr oyle deyince ara vermiştim yarın yapayım o zmaan tekrar test herşey nasip ya valla ne diyim hepimiz için hayırlısı🙏 Aselece Aselece de yorumlasın bakayım çok merak ediyorum ❤
Akintin cok varsa yumurtan catladigi icin boyle cikmis olabilit. Yarin test yap daha silik çıkarsa zaten yumurtlama olmus demektir. Sen akintilara gore degerlendir bu ay.. gelecek ay yumurtlama testini duzenli yaparsin insallah hamile olursan da gerek kalmaz

Akintin cok varsa yumurtan catladigi icin boyle cikmis olabilit. Yarin test yap daha silik çıkarsa zaten yumurtlama olmus demektir. Sen akintilara gore degerlendir bu ay.. gelecek ay yumurtlama testini duzenli yaparsin insallah hamile olursan da gerek kalmaz
İnş canım ya sence en yüksek ihtimal bu mu? Yani yumurtlama dün fikan olduğu için bugun böyle çıkmıştır çünkü benim de aklıma ilk o geldi.. bu arada testten bağımsız dün ve bu sabahı ilişki olmuştu🙏 Kısmet artık dr oyle deyince devam etmedim çok pişmanım ama işte herşey Allah’ın takdiri🤲

İnş canım ya sence en yüksek ihtimal bu mu? Yani yumurtlama dün fikan olduğu için bugun böyle çıkmıştır çünkü benim de aklıma ilk o geldi.. bu arada testten bağımsız dün ve bu sabahı ilişki olmuştu🙏 Kısmet artık dr oyle deyince devam etmedim çok pişmanım ama işte herşey Allah’ın takdiri🤲
Saglik olsun canim hakkinda hayirlisi olsun dedigim gibi akintilara bakarak degrrlendir bir kac gun sonrasi Allah büyük

X