Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende konu açmışım yanlış sayfada arkadaşlar benimkini yorumlarmısınız çünkü ben anlayamadım 4 5 6 mı önemli günler yoksa daha olmadım ovilasyon benim :kahve:

Eklentiler

• IMG_20190607_230754.jpg
    IMG_20190607_230754.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 41
Bende konu açmışım yanlış sayfada arkadaşlar benimkini yorumlarmısınız çünkü ben anlayamadım 4 5 6 mı önemli günler yoksa daha olmadım ovilasyon benim :kahve:
Adet basindan kacinci gunler oldugunu yazsaydin iyi olurdu canim. Testlerinde pik yok ama en son testin silinmis saatleri ayni mi hep farkli saatte mi yaptin

Adet basindan kacinci gunler oldugunu yazsaydin iyi olurdu canim. Testlerinde pik yok ama en son testin silinmis saatleri ayni mi hep farkli saatte mi yaptin
Pko olduğu için adet günü için yazmadım ama 22 mayısa adet oldum 27 de bitti adetim sonra yaptıklarım hep silik çıktı tam koyulaşıo dedim ama bugün silik çıktı bir gün sabah birgün akşam yaptım canım

Hep böyleydi canım sadece o gün öğle oldu
Anladım canim. Sana şöyle söyleyim testlerinde tam anlamiyla bir pik göremedim. Yani yumurtlama henüz olmamış pko oldugun icin gec yumurtluyor olabilirsin.. ki yumurtlamaya kadar da düzenli ilişki şart canim yani 2 gune bir 3 gune bir iliski mutlaka yapmalisin.. prolaktin seviyen iyiyse yani yüksek degilse incir yiyebilirsin yumurtlama icin faydali.. keciboynuzu pekmezi de icebilirsin..pik olana kadar teste devam et olur mu

Anladım canim. Sana şöyle söyleyim testlerinde tam anlamiyla bir pik göremedim. Yani yumurtlama henüz olmamış pko oldugun icin gec yumurtluyor olabilirsin.. ki yumurtlamaya kadar da düzenli ilişki şart canim yani 2 gune bir 3 gune bir iliski mutlaka yapmalisin.. prolaktin seviyen iyiyse yani yüksek degilse incir yiyebilirsin yumurtlama icin faydali.. keciboynuzu pekmezi de icebilirsin..pik olana kadar teste devam et olur mu
İnşallah yumurtlama. Olur bu ay c life kulandım rabbim daha fazla aratmasın inşallah ama bir koyu bir silik çıkması kafamı karıştırdı yorumların için çok teşekkür ederim canım

İnşallah yumurtlama. Olur bu ay c life kulandım rabbim daha fazla aratmasın inşallah ama bir koyu bir silik çıkması kafamı karıştırdı yorumların için çok teşekkür ederim canım
Olur canim mutlaka olur ama once sagligin icin guzel beslenmelisin.. gerisi geliyor zaten. Rica ederim

Aselece bakabilir misin canım dün 20. Günümdü foto atmıştım belirgin bir çizgi yakalamıştık ama öncesini bilmiyorduk sen dedin ya çatlamış olabilir diye bak bugun yaptığım test böyle . İlk ikisi dün yaptığım

Eklentiler

• F6D2221F-6061-4E6B-8704-12C67A812261.jpeg
    F6D2221F-6061-4E6B-8704-12C67A812261.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 42
Sizce 19. Gün pik olmuş mudır yoksa pik olmadan atlamış olabilir mi? 13. Gün ve 19. Günler arası yapmadığım için sıkıntı işte yaa😔 ama hatırladığım kadarıyla 17-18-19. Gün akıntım oldu 20. Gün itibariyle yani dün itibariyle testi yaptığımdan beri akıntı filan yok

Benim testler de böyle galiba çatladı gibi siz ne dersiniz

Eklentiler

• 20190608_132919_HDR.jpg
    20190608_132919_HDR.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 20190608_132855_HDR.jpg
    20190608_132855_HDR.jpg
    103,7 KB · Görüntüleme: 33
Aselece bakabilir misin canım dün 20. Günümdü foto atmıştım belirgin bir çizgi yakalamıştık ama öncesini bilmiyorduk sen dedin ya çatlamış olabilir diye bak bugun yaptığım test böyle . İlk ikisi dün yaptığım
Demek ki pik olmus ve catlamis canim 18. 19. Gunler pik olmustur. Sen bu gunleri degerlendir mutlaka

X