Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama illaki 14.gunde goreceksin piki diye bisey ykki kuzum bn ilk ovulasyon da 19.yumurtlamistm bakma ona sonraki ay 10.gun ve o ay kimyasal gebelik yasadim bu ay 12.gun ve suan 15.gun gecti ne durumdaym 🤷‍♀️
Canım benim geçen ayda bu kadar oldu çizgiler daha fazla eşitlenmedi iff yaa 😔😢

Kızlar merhaba tekrar, geçmiş bayramınız mübarek olsun. Belki hatırlayanınız vardır bu ay ilk ovü testine başlamıştım ve 13. Güne kadar yapmıştım çok silik çizgiler gördüm. Dr takibinde olduğum için 13. Gün dr a gittim ve olgun yumurta yok dedi femara verdi bu adetle başlayacağım. Ama 3 gündür akıntılarım var yapayım yapayım derken bugun esti ovü testi yaptım 20. Günüm.. ilk kez böyle çizgileri yakın yakaladığım için şaşırdım bir bakıp yorumlar musıbız rica etsem??

Eklentiler

• E8D75C41-0D96-4F41-BFA7-539E7B88A148.jpeg
    E8D75C41-0D96-4F41-BFA7-539E7B88A148.jpeg
    106,6 KB · Görüntüleme: 132
Canim bence tam pik olmamis ama testin varsa az daha devam et bnce yakinda pik olcak masallah 🥰
Ya cidden mi KuZum 20. Günüm bugun olabilir mi oyle bir durum ben hiç umursamadım dr oyle deyince son o gün yaptım yani.. yalnız son 3 gündür sanki yumurtlama akıntısı gibi akıntım olunca bir yapayım dedim böyle çıktı şaşırdım çünkü ilk kez böyle belirgin yakaladım. Siz bilirsiniz diye hemeb size attım🤷‍♀️ Akşam da yapayım mı sizce test. Bu arada dün gece ve bu sabah ilişki oldu testten bağımsız 🤭🙈

Ya cidden mi KuZum 20. Günüm bugun olabilir mi oyle bir durum ben hiç umursamadım dr oyle deyince son o gün yaptım yani.. yalnız son 3 gündür sanki yumurtlama akıntısı gibi akıntım olunca bir yapayım dedim böyle çıktı şaşırdım çünkü ilk kez böyle belirgin yakaladım. Siz bilirsiniz diye hemeb size attım🤷‍♀️ Akşam da yapayım mı sizce test. Bu arada dün gece ve bu sabah ilişki oldu testten bağımsız 🤭🙈
Masallah masallah🧿💞aselece daha iyi bilir ama bnm 19.gun yumurtladigim oldu korkma belki 24 25 de yumurtlayacaksin hic belli olmaz sen varsa testin devam et bugun iliski olmus nasilsa bnce bu aksam yapma test yarin suya dikkat ederek yarin yap bnce

Masallah masallah🧿💞aselece daha iyi bilir ama bnm 19.gun yumurtladigim oldu korkma belki 24 25 de yumurtlayacaksin hic belli olmaz sen varsa testin devam et bugun iliski olmus nasilsa bnce bu aksam yapma test yarin suya dikkat ederek yarin yap bnce
Ay kuzummm Allah’ın takdiri valla bu bile şükretmeye yeter olsun olmasın allahım en azından umutsuz bırakmıyor çok mutlu oldum. Testlerim dolu yeni almıştım dr oyle deyince ara vermiştim yarın yapayım o zmaan tekrar test herşey nasip ya valla ne diyim hepimiz için hayırlısı🙏 Aselece Aselece de yorumlasın bakayım çok merak ediyorum ❤️

Bu arada ben bugün hala adet olmadim tatildeym ya testte bulamadim🙈kayinvalidemlerle birlikte oldugumuz icin gdemuyorum da kan vermeye ama bugun sag kasigim cok batiyo

Canım inşallah güzel haberler alırsın tüm kalbimle diliyorum ve sen istemeden gün geçmesi daha güzel en azından yaptığında net sonuçlar görürsün çok sevinirim mutlu haberler ver inşallah. ❤️

Canım inşallah güzel haberler alırsın tüm kalbimle diliyorum ve sen istemeden gün geçmesi daha güzel en azından yaptığında net sonuçlar görürsün çok sevinirim mutlu haberler ver inşallah. ❤
Cuma gününün yuzu suyu hürmetine kabul olsun ins alalim meleklerimizi elimize kimsenin kucagi bos kalmasin ins💞dua edelim birbirimize gecen ay cok uzuldm ins bu defa mutlu olurum

Bu da 13. Güne kadar yaptığım testler ama en son yaptığım bugun 20. Günün testi... keşke ne olursa olsun devam etseydim ya 😔
Keşke devam etseydin canım. Bu ay tam pik göremesen bile sonraki ay ilaçla birlikte yap nasılsa bir zararı yok. Hem belki farkında olmadan pik günlerini yakalamışsındır 😉

Keşke devam etseydin canım. Bu ay tam pik göremesen bile sonraki ay ilaçla birlikte yap nasılsa bir zararı yok. Hem belki farkında olmadan pik günlerini yakalamışsındır 😉

İnşallah yaa gerçekten şaşkınım sizin desteğiniz çok önemli 🙏 hemen size attım umarım güzel bit tesadüf olur herşey kısmet 🤲❤️

X